Aziz dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı izle | Aziz 2. bölümde neler yaşanacak?

Show TV'nin yeni dizisi Aziz'in 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz'in yeni bölümünde; Dilruba'nın Adem'e ateş etmesi izleyenleri şoke ediyor. Şoke eden anlar Show TV'nin yeni dizisi Aziz'in 2. bölüm fragmanında yer aldı. Yeni dizi Aziz'in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile büyük ilgi gördü. İşte Aziz 2. yeni bölüm fragmanı izle ekranı.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Aziz dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı izle | Aziz 2. bölümde neler yaşanacak?

Show TV'nin yeni dizisi Aziz, 5 Kasım Cuma akşamı ekran yolculuğuna başladı. Aziz dizisi 2. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Aziz dizisi 1. bölümün ardından 2. bölüm fragmanı resmen yayınlandı. Başrollerinde Damla Sönmez, Murat Yıldırım ve Simay Barlas'ın yer aldığı O3 Medya imzalı Aziz dizisi, yayınlanan ilk bölümüyle adeta nefes kesti. 

AZİZ DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Show TV'nin sevilen dizisi Aziz dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Aziz dizisi 2. yeni bölüm fragman görüntüleri:

AZİZ 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz'in ekrana gelen ilk bölümünde; Antakya'nın en büyük halı üreticisi ve Payidar ailesinin büyük oğlu Aziz Payidar'ın refah ve ışıltı dolu hayatı Fransız güçleri komutanı Pierre'in oğlu Andre'yi öldürmesiyle altüst oldu.

Aziz, Andre'nin bir köylü kızına saldırdığını görünce kızı kurtarabilmek için onu vurdu. Bu olay üzerine Aziz, babasının ısrarıyla şehri terk etmek zorunda kaldı. Mal taşıyan bir kervan ile şehirden ayrılan Aziz, bir süre sonra kervana yapılan bir saldırıda yaralandı. Herkes Aziz'in öldüğünü düşünürken Aziz, 2 yıl sonra Antakya'ya geri döndü. Ancak döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildi. Babası ölmüştü, ellerindeki her şey satılmıştı. Büyük aşkı Dilruba ise kuzeni Adem ile nişanlanmıştı.

Aziz dizisi 2. yeni bölüm

Aziz'in gelişi Antakya'da büyük ses getirirken Dilruba'nın hayatını da tamamen etkiledi. Çünkü Dilruba, gerçek aşkı Aziz'le birlikte olmak istiyordu ancak maddi durumlarının kötüye gitmesi, annesi ve Galip Payidar'ın evlenecek olması bu kavuşmanın önündeki engeldi. Dilruba her şeye rağmen Aziz'e bir mektup yazarak onunla olmak istediğini söyledi.

Mektup Aziz'in eline ulaştı. Aziz, Dilruba'ya gidip gitmeyecek mi diye merakla beklenirken köylü kızı Efnan'ın mücadelesi Aziz'in karşısına çıktı. Efnan, babası ve babasının zorla onu verdiği adamdan kaçmaya çalışıyordu. Bu sırada onu gören Aziz, Efnan'a yardım etti. Erkek kılığında kaçan Efnan, Aziz'in yardım elini tuttu.

Finalde Dilruba, mektupta yazdığı yere Aziz'i görme umuduyla giderken karşısında Adem'i görünce şoke oldu. Aziz ise bu sırada erkek kılığında kaçan Efnan'ı kurtarmaya çalışıyordu. Efnan eve geri dönmemek için nehre atladı. Aziz de peşinden onu kurtarmak için atladığında karşısında güzel bir köylü kızı buldu. İkisinin bu karşılaşmasının ardından olacaklar şimdiden merakla bekleniyor. İzleyicinin merak ettiği bir diğer konu ise, "Dilruba, büyük aşkı Aziz'e kavuşabilecek miydi?"

Yorumlar