Aziz dizisi canlı izle -Show TV-Aziz dizisi yeni bölümde neler olacak?

Show TV'nin yeni dizisi 'AZİZ' ilk bölümüyle seyircisiyle buluştu. Bir dönem dizisi olan projenin 2. bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in başrollerinde yer aldığı Aziz dizisi canlı izleme detayları seyirciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Aziz dizisi yeni bölümde neler olacak?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Aziz dizisi canlı izle -Show TV-Aziz dizisi yeni bölümde neler olacak?

O3 Medya imzalı AZİZ dizisinin yapımcılığını Saner Ayar üstlendi. Dizinin 2. yeni bölümü bu akşam izleyicisinin karşısına çıkıyor. Seyirciler ise Aziz dizisini canlı izlemek istiyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturururken, senaryo ise Eda Tezcan kaleme aldı. Peki, Aziz dizisi yeni bölümde neler olacak?

AZİZ'İN 2. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Aziz'in bir türlü ardını dönüp gidemediği Efnan'ı eve getirmesi tansiyonun yükselmesine sebep olur. Kınalı Kaya'da Adem'le karşı karşıya gelen Dilruba ise beklenmedik bir hamle yapar. Aziz'in şehre gelişi dengeleri bozmuştur. Bir yanda Aziz'e Antakya'da yürüyecek bir sokak bile bırakmak istemeyenler, bir yanda onu umutla bekleyenler... Saflar ayrılırken Aziz'in kararı çekip gitmek mi olacak yoksa kalıp her şeyi yeniden kurmak mı?

Proje tasarımını Necati Şahin'in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi birbirinden değerli isimler de eşlik ediyor.

 

AZİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar’ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan’ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Etiketler Aziz dizisi Show TV
Yorumlar