Aziz Kiraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Isabel şarkısıyla gönülleri fethetmişti

Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konukları belli oldu. Programa konukları arasında yer alan Aziz Kiraz ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. O Ses Türkiye yarışmasında Isabel performansıyla dinleyenleri büyülemişti.

Google Haberlere Abone ol
Aziz Kiraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Isabel şarkısıyla gönülleri fethetmişti
04.05.2021 10:14

1997 doğumlu genç şarkıcı, Demet Akalın ve Alişan'ın programına konuk oldu. Programın takipçileri genç yetenekle ilgili ayrıntıları öğrenmek istiyor. Şarkıcı Aleyna Tilki ile yakın arkadaş olduğu bilinen Aziz Kiraz’ın özellikle gençler tarafından sevilen bir isim”

azizkiraz

AZİZ KİRAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Aziz Kiraz, henüz 17 yaşındayken Türkiye'nin yeteneklerinin keşfedildiği O Ses Türkiye yarışmasında katılmış, Isabel şarkısını seslendirerek gönülleri fethetmişti.

1997 doğumlu olan Aziz Kiraz, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Profesyonel kariyerine pop müzikle başlayan 20 Ekim 2015 tarihinde katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında arya ve fantezi müzik eserlerindeki performanslarıyla da göz doldurmuştu.

azizkiraz

Kendisi gibi bir yarışmada keşfedilen Aleyna Tilki ile yakın arkadaş olan Aziz Kiraz, O Ses Türkiye'den önce de Kenan Doğulu'nun jüri üyesi olduğu "Ve Kazanan" adlı yarışmaya da katılmış ancak birinci olamamıştı.

 azizkiraz

Yorumlar