Azra Gülendam Haytaoğlu nasıl öldürüldü? Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir?

Antalya'da 5 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'ndan haber geldi. Genç kızın canice katledildiği ortaya çıkarken pek çok kişi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun nasıl öldürüldüğünü merak ediyor.

3. Sayfa
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Azra Gülendam Haytaoğlu nasıl öldürüldü? Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir?

Türkiye günlerdir devam eden orman yangınları ile mücadele ederken, Antalya'dan kahreden bir haberle güne başladı. 5 gündür kayıp olan ve sosyal medyada gündem olan gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun ölüm haberi herkesi çok etti. Tecavüze uğrayan ve sonra katledilen Azra Gülendam Haytaoğlu nasıl öldürüldüğü araştırılıyor.

AZRA GÜLENDAM HAYTAOĞLU NASIL ÖLDÜRÜLDÜ?

Gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu (26) vahşice öldürülmüş olarak bulundu. Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı M.M.A. gözaltına alındı.

Antalya’da Azra Gülendam Haytaoğlu (26), Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okuyordu. Ablası Ezgi Haytaoğlu’nun yanında kalıyordu. Azra Gülendam Haytaoğlu, bazı belirtiler hissedince 28 Temmuz 2021 günü hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıktı. Testinin pozitif çıktığını ablasıyla paylaştı. Ablası sinirlenerek, dikkat etmediği için hastalığa yakalandığını söyledi. Bunun üzerine aralarında tartışma başladı.


Tartışma sırasında genç kız, ablasına “Ben biraz hava alacağım” diyerek kimliğini almadan evden çıktı. Eve dönmeyince ablası Ezgi Haytaoğlu, kardeşini telefonla aradı. Azra Gülendam Haytaoğlu telefonda ablasına “Bir kafede koronavirüs geçirmiş bir abiyle oturuyorum, beni çok iyi anlıyor. Bugün onunla kalacağım” diyerek telefonu kapattı. Bir daha da kendisine ulaşılamadı.

Babası Mustafa Haytaoğlu, Adana’dan gelerek kızını aramaya başlarken hayatından endişe ettiği kızı için polise kayıp başvurusunda da bulundu. Polisin, genç kızı bulmak için arama çalışması başlattı. Sosyal medyadan da genç kızın bulunması için çağrılar yapılmıştı.

AZRA GÜLENDAM HAYTAOĞLU KİMDİR?

Azra Gülendam Haytaoğlu 26 yaşında ve Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü öğrencisidir.

Azra Gülendam Haytaoğlu'nun ailesi Adana'da yaşamaktadır.

Haytaoğlu en son Antalya'da Lara bölgesinde görüldü.

EMLAKÇI GÖZALTINDA

Genç kızın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı M.M.A. gözaltına alındı.

Emlakçı M.M.A.

Yorumlar