Bahar Korçan kimdir, neden öldü? Bahar Korçan kaç yaşındaydı hastalığı neydi? Sanat dünyası yasta

Tarkan, Sezen Aksu ve Demet Akbağ'nın da aralarında bulunduğu birçok ünlü ismin modacısı olarak bilinen Bahar Korçan vefat etti. Ünlü modacı Bahar Korçan'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu. Bahar Korçan kimdir, neden öldü? Bahar Korçan kaç yaşındaydı, hastalığı neydi? merak edilen detaylar arasında.

Bahar Korçan kimdir, neden öldü? Bahar Korçan kaç yaşındaydı hastalığı neydi? Sanat dünyası yasta - Sayfa 1

Ünlü modacı Bahar Korçan'ın ölümü sevenlerini ve sanat dünyasını yasa boğdu. Bahar Korçan hakkında detaylar merak ediliyor. Bahar Korçan kimdir, kaç yaşındaydı, neden öldü? İşte hakkında detaylar...

Bahar Korçan kimdir, neden öldü? Bahar Korçan kaç yaşındaydı hastalığı neydi? Sanat dünyası yasta - Sayfa 2

1992’de İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçi Birlikleri'nin (İTKİB) düzenlediği yarışmayı kazanarak ismini duyuran, 1999'da İstanbul Moda Günleri’nde En İyi Tasarımcı seçilen Bahar Korçan hayatını kaybetti.


Bahar Korçan kimdir, neden öldü? Bahar Korçan kaç yaşındaydı hastalığı neydi? Sanat dünyası yasta - Sayfa 3

Kanser tedavisi gören ünlü modacı, bir dönem Modern Dans Topluluğu ve Ankara Devlet Opera ve Balesi’nin yanı sıra Tarkan, Sezen Aksu, Yonca Evcimik ve Demet Akbağ gibi sanatçıları giydirdi.


Bahar Korçan kimdir, neden öldü? Bahar Korçan kaç yaşındaydı hastalığı neydi? Sanat dünyası yasta - Sayfa 4

Megastar Tarkan da ünlü modacının vefatının ardından üzüntüsünü dile getirdi. Instagram hesabından Korçan'ın fotoğrafını yayınlayan Tarkan, paylaşmına; "Çok özel bir ruhtun. Çok güzel bir kalptin. Nurlar, ışıklar içinde uyu Bahar’ım. Çok üzgünüm" notunu düştü.