Balayında kanlı infaz! Jet ski ile gelip mafya karşıtı savcıyı vurdular!

Mafyaya karşı açtığı savaşla bilinen ünlü savcı Marcelo Pecci, balayında plajda güneşlendiği sırada jet ski ile gelen saldırganlar tarafından iki el ateş edilerek öldürüldü. O sırada yanında olan eşine ise bir şey olmadı. Öte yandan katiller halen aranıyor. Yetkililer, katiller hakkında bilgi verenlere 12 bin dolar ödül vereceğini açıklarken, katillerle ilgili ortaya atılan bir iddia kafaları daha da karıştırdı.

Balayında kanlı infaz! Jet ski ile gelip mafya karşıtı savcıyı vurdular! - Sayfa 1

Mafya karşıtlığı ile bilinen Marcelo Pecci, geçtiğimiz günlerde gazeteci eşi Claudia Aguilera ile dünyaevine girdi. Cennet Ada Baru'ya giden çiçeği burnunda çift korkunç bir sonla karşılaştı. Plajda güneşlenen çifte yaklaşan jet skili kişiler, Pecci'ye iki el ateş etti. Talihsiz savcı hayatını kaybetti.

Balayında kanlı infaz! Jet ski ile gelip mafya karşıtı savcıyı vurdular! - Sayfa 2

Aguilera yaşananları, "İki adam Marcelo'ya saldırdı. Küçük bir jet ski ile geldiler. Kim olduklarını göremedik. Tek kelime etmeden iki el ateş ettiler. Biri yüzüne biri de sırtına isabet etti" sözleriyle anlattı.

Balayında kanlı infaz! Jet ski ile gelip mafya karşıtı savcıyı vurdular! - Sayfa 3

Pecci'nin meslektaşı savcı Augusto Salas olayla ilgili açıklama yaparak cinayetin uyuşturucu mafyasının işi olduğunu düşündüklerini dile getirdi.

Balayında kanlı infaz! Jet ski ile gelip mafya karşıtı savcıyı vurdular! - Sayfa 4

Ancak olay yerinden jet ski ile kaçan katillerin kim olduğu bilinmiyor. Paraguay, Marcelo Pecci'yi öldürenler hakkında bilgi verenlere 12 bin dolar ödül vereceğini açıkladı.