Bana Masal Anlatma nerede, ne zaman çekildi? Bana Masal Anlatma konusu ne, oyuncuları kimdir?

Oyuncu kadrosu oldukça geniş olan Bana Masal Anlatma filmi yeniden izleyicisinin karşısına çıkıyor. Burak Aksak'ın yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Necati Akpınar, BKM üstleniyor. İMDB puanı 7.4 olan Bana Masal Anlatma filmi konusu ve oyuncuları sinema severler tarafından sorgulanıyor.

Google Haberlere Abone ol
Bana Masal Anlatma nerede, ne zaman çekildi? Bana Masal Anlatma konusu ne, oyuncuları kimdir?
01.09.2021 13:22

 Romantik-komedi türündeki Bana Masal Anlatma filmi bu akşam saat 20.00'de Star TV'de yayınlanacak. Ayperi ve Rıza’nın maceralarının anlatıldığı film gişede başarılı olmuş ve toplamda 1.576.891 seyirciye ulaşmıştı. Bu seyircilerden de 16.882.816 TL hasılat elde edilmişti. Filmi izlemek isteyenler, Bana Masal Anlatma nerede ve ne zaman çekildi diye merak ediyor.

Başrollerinde, Fatih Artman, Hande Doğandemir ve Cengiz Bozkurt gibi ünlü isimlerin rol aldığı Bana Masal Anlatma filmi yeniden ekrana geliyor. 

BANA MASAL ANLATMA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Burak Aksak'ın senaryosunu kaleme aldığı Bana Masal Anlatma filminin konusu şöyle

“Rıza kahraman olmak ister, Ayperi ise kahramanını bulmak!” Suriçili dolmuş şoförü Rıza (Fatih Artman), doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve mahallelinin gözbebeği olan bir gençtir. Rıza’ya bildiği her şeyi unutturup ezber bozduran ise Ayperi (Hande Doğandemir) olacaktır. “Bana Masal Anlatma” sıradan bir mahallede, eskimeyen dostlukların kanatları altındaki iki gencin hikayesi! Delikanlı, kalbi iyilikle dolu, kızlar konusunda şeytanın bacağını kıramamış, çekingen dolmuş şoförü Rıza. Kız ise, elini attığı her şeyi değiştirip güzelleştiren masal kahramanı, hayran olunası Ayperi.

BANA MASAL ANLATMA FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Son dönemin popüler oyuncularının rol aldığı Bana Masal Anlatma filmini oyuncu kadrosu şöyle: 

Hande Doğandemir

Fatih Artman

Cengiz Bozkurt

Sadi Celil Cengi

Devrim Yakut

Burcu Biricik
Yılmaz Erdoğan

Erdal Tosun

Cihan Ercan

BANA MASAL ANLATMA FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

2015 yılında vizyona giren Bana Masal Anlatma filmi İstanbul'un Suriçi semtinde çekilmiştir.

Yorumlar