Baraj 38. bölüm full izle | Bahar, Azra hakkındaki gerçekleri öğreniyor

Baraj dizisi son bölümüyle Fox tv ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Bu Nehir ve Nazım tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Halit’in de olanları öğrenmesi gözünü kan bürümesine neden olur. Baraj dizisini kaçıranlar 38. bölümü full izlemek istiyorlar.

Google Haberlere Abone ol
Baraj 38. bölüm full izle | Bahar, Azra hakkındaki gerçekleri öğreniyor
04.05.2021 00:36

İki sezon Fox ekreanlarında yayınlanan Baraj dizisinin 38. bölümü yayınlandı. Dizinin müdavimler son bölümdeki gelişmeleri merak ederken Baraj 38. bölüm full izle seçeneklerini araştırıyor. Yine heyecanlı geçen bu bölümde, Bahar’ın Azra hakkındaki gerçekleri öğrenmesinin ise herkesin hayatını derinden etkileyecek sonuçları olacaktır. 

BARAJ DİZİSİ 38. BÖLÜM FULL İZLE

BAARJ

BARAJ DİZİSİ 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zahra’nın Tarık’ı ifşa etmesi, Nehir ve Nazım’ın gerçekleri görmesini sağlamıştır fakat Tarık ve Bahar’ın planı Zahra’nın kısa sürede suçlamasını geri almasına ve Nehir’le Nazım’ın elinde delil kalmamasına sebep olur. 

Nehir ve Nazım tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Halit’in de olanları öğrenmesi gözünü kan bürümesine neden olur.

BARAJ

Bahar’ın Azra hakkındaki gerçekleri öğrenmesinin ise herkesin hayatını derinden etkileyecek sonuçları olacaktır.

BARAJ 37. BÖLÜMDE NELER OMUŞTU?

Nazım’ın hayatta kalmak için küçük bir şansı vardır ve Bahar’la Tarık bu şansı bir fırsata çevirerek Nehir’i Nazım’ı kurtarmak için Tarık’la evlenmeye ikna ederler. Nazım iyileştiğinde Nehir’in neden aniden Tarık’la evlendiğinin peşine düşecektir. Tarık’ın Nehir’le evlendiğini öğrenen Zahra ise öfkesinden dolayı büyük bir sırrı ortaya çıkaracaktır.

BARAJ

BARAJ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Baraj dizisi Sakarya'da yer alan Akçay Barajı şantiyesinde çekilmektedir. Baraj sahnesi haricindeki çekimlerin de bu bölge civarında gerçekleştirildiği tahmin ediliyor. Çekimlerde farklı şehirlerden sahneler de bulunuyor.

Yorumlar