Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok, yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar dizisi yeni bölüm var mı?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi yeni bölümü ne zaman? soruları internette yoğun olarak aratılıyor. Her hafta perşembe günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Durum böyle olunca dizi severler Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi hakkında bilgi almak istiyor. İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı hakkında detaylar...

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok, yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar dizisi yeni bölüm var mı? - Sayfa 1

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi yeni bölümü diziyi sevenler tarafından merakla bekleniyor. TRT 1'in sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 15. bölümü ile geçen hafta ekranlara gelmişti. TRT 1'in 6 Ocak tarihli yayın akışında ise Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yeni bölümü yer almadı. Durum böyle olunca dizinin takipçileri Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 16. yeni bölüm ne zaman? sorularına cevap aramaya başladı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok, yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar dizisi yeni bölüm var mı? - Sayfa 2

Her hafta perşembe akşamlarına damga vuran dizi, TRT'nin 6 Ocak yayın akışında yer almadı. 

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok, yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar dizisi yeni bölüm var mı? - Sayfa 3

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklerken TRT 1 yayın akışında Mahrem belgeseli yer aldı.


Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı neden yok, yeni bölüm ne zaman? Barbaroslar dizisi yeni bölüm var mı? - Sayfa 4

Peki ama Barbaroslar'ın yeni bölümü ne zaman, hangi gün?

TRT 1 yayın akışı bilgileri Barbaroslar dizisinin yeni bölüm yayın tarihi ile ilgili bilgileri gösterdi. Yılbaşı haftasında birçok dizi reklam anlaşmaları ve tatil sebebiyle ekrana gelmiyor.