Bartın'da çeşitli partilerden ve vatandaşlardan 474 kişi, düzenlenen törenle MHP’ye katıldı. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın sosyal tesislerinde düzenlenen törende partiye katılanlara rozetlerini taktı.

MHP’nin Bartın'da güçlenmeye devam ettiğini belirten Akın, “baba ocağınıza hoş geldiniz” dedi. “MHP Bartın’da fırtına gibi esmeye devam ediyor” diyen İl Başkanı Ercüment Özçelik ise , MHP ve ülkücü camianın Bartın'da güç birliği ile başarılı olacağını ifade etti.

MHP Düzce milletvekili Ümit Yılmaz, “Zaman MHP’nin çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır. MHP ve Ülkücü camia buna hazır ve kararlıdır. MHP’nin gönül kervanı, Bartın halkının güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Kendi özü, kendi sözü, kendi gücü olan MHP’yi Bartın'da başarılı kılmak için bizlerin ve bütün milliyetçilerin gayreti ve teveccühü ile 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde başarılı olacağız. Her birimiz birer dava adamı olmanın şuuruyla kenetlenmeliyiz. Üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmalıyız. Gün birlik günüdür. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım, bu oyunu bozalım. İçimizde ve dışımızda, bize yakın veya bize uzak, herkese sevgi ve saygıyla yaklaşarak Bartın'da MHP’nin siyasi dinamiğini harekete geçirmeliyiz” dedi.

Yaklaşık 3000 kişinin katıldığı üye katılım töreninde MHP MYK üyesi Yüksel Aydın "Söz veriyoruz bu söz memleketin öz evlatlarının sözüdür MHP yi Bartın da ve tüm Türkiye'de birinci parti yapacağız" dedi.

Editör: Ferhat Erdemir