Baskınla neye uğradıklarını şaşırdılar! Kimi sahnenin altına girdi, kimi tuvalete saklandı

Konya'da kapalı olması gereken saatlerde faaliyet gösteren eğlence mekanına emniyet ekipleri tarafından baskın düzenlendi. Denetime hazırlıksız yakalanan mekan sahipleri ve müşteriler ne yapacağını şaşırdı. Kimi sahnenin altına girmeye çalışırken kimisi de tuvalete saklandı. İçeride bulunan 27 kişiye işlem yapılırken, o anlar kameraya yansıdı.

Google Haberlere Abone ol
Baskınla neye uğradıklarını şaşırdılar! Kimi sahnenin altına girdi, kimi tuvalete saklandı
10.06.2021 23:20

Konya'nın Meram ilçesinde gece saatlerinde bir eğlence mekanının faaliyette olduğunun fark edilmesi üzerine polis ekipleri tarafından iş yeri önünde bir müddet beklendi. İş yerine girenlerin olduğu görülmesi üzerine Meram Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ile Meram Devriye Ekipleri Amirliği ekipleri tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında eğlence mekanında denetim yapıldı.

27 KİŞİYE İŞLEM YAPILDI
İş yerinde yapılan kontrolde, müşterilerin masada oturduğu ve pandemi kurallarına riayet edilmediğinin görülmesi üzerine 27 kişiye sokağa çıkma ve sosyal mesafeyi ihlal suçundan işlem uygulandı. İş yeri sahibi H.İ.S. hakkında ise işlem başlatılarak iş yeri mühürlendi.

 

SAHNENİN ALTINE VA TUVALETE SAKLANDILAR
Öte yandan, eğlence mekanına yapılan baskında içeride bulunanlardan bazılarının sahne olarak kullanılan platformun altına ve tuvalete girerek saklanması ise dikkat çekti. İHA

Yorumlar