Birisi bize anlatsın, bu Krunic ne iş yapar ? Ne Mert Hakan gibi topa kafasını sokuyor, ne de İsmail gibi rakiple boğuşuyor. Top ayağına geldiğinde en yakın arkadaşına pas. Gerisi orta sahada vakit geçirme. Hücumda da yok, defansta da. Zamana ihtiyacı varmış ! Ona verilen şans kime verilmiş. Daha ne kadar dayanacak İsmail Kartal bilemiyoruz.

O alışkın olduğumuz kanat ortaklığı da iyi çalışmadı Fenerbahçe’de. Ne Tadic-Oosterwalde, ne de Ferdi-Cengiz etkili olamadı. Kasımpaşa’nın da hakkını vermek lazım, iyi kapattılar, fırsat vermediler. Rize’de galibiyetin baş rol oyuncusu Mert Hakan yine sahanın en iyisiydi, ilk yarıda. Yakaladığı iki pozisyonu gol yapsa, yeni bir kahramanlık destanı yazacaktı, savaşçı oyuncu.

İkinci yarıda erken gelen Kasımpaşa golü kendisine getirdi, İsmail Kartal’ı. Aldı oyundan Krunic ve Cengiz’i, Szymanski ile Serdar Dursun’u oyuna sürdü. İlk yarıda iki pozisyonu değerlendiremeyen Mert Hakan, frikikten mükemmel bir gole imza attı ve “benim hikayem bitmez” mesajı verdi kulübeye.

Golden sonra çok çaba sarf etti Fenerbahçe. Ta ki, 90+4. Dakikaya kadar. Boş kaleye atamayan Batshuayi, kaçırdığı penaltıdan sonra dönen topu gol yaptı, Fenerbahçe’yi ipten aldı. Tabi bazı oyuncularda ısrar eden İsmail Kartal’ı da.