Beka meselesi ve iş birlikçiler

Türk milleti var oldukça beka meselesi de her daim var olmuştur.

Google Haberlere Abone ol
Beka meselesi ve iş birlikçiler
22.10.2021 10:00

Yıldıray Çiçek / TÜRKGÜN

Türk milleti var oldukça beka meselesi de her daim var olmuştur. Yıkılan ve yerine kurulan 16 Türk devleti aslında bunun tarihsel bir örneğidir. Tarihe uzun yolculuk yapmadan son kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devleti üzerinde yıllardır yapılan planları, oynanan oyunları ve saldırıları göz önüne aldığımızda bile “beka meselesinin” hep diri olduğunu görmekteyiz.

ABD’nin başını çektiği 10 ülkenin büyükelçisinin Türkiye’nin bağımsızlığına, yargısına her şeyden öte PKK-FETÖ merkezli çalışan “Kızıl Soros” lakaplı Osman Kavala’ya sahip çıkarak müdahale teşebbüsünde bulunması bile bekamızın nasıl hedef hâline getirildiğini göstermektedir.

ABD işine geldiğinde “Türkiye stratejik ortağımız, müttefikimiz” diyor ama aynı ABD, Türkiye’de darbe yapmaya kalkan FETÖ’yü, yıllardır Türkiye’ye terör saldırıları düzenleyen PKK’yı, YPG’yi her türlü koruyor ve besliyor.

Suriye ile Türkiye sınırını birleştiren birçok büyükşehrin terör örgütü YPG’nin elinde olması ve her gün askerimize terör eylemlerinin gerçekleştirilmesinin yegâne sebebi ABD’nin bu terör örgütünü stratejik ve silah olarak beslemesinden kaynaklanıyor. ABD her manada ikiyüzlü davranarak dünyanın en büyük şeytanı olduğunu ispatlıyor. Kimsenin bu manada şüphesi yoktur. Bir de bizim ülkenin ikiyüzlüleri vardır. Onlar ABD’den daha tehlikelidir. Çünkü ABD’nin ne halt olduğu bellidir. Asıl Türk milletinin gerçekleri görmesine engel olmak için gece- gündüz siyasi şeytanlık peşinde olan bizim içimizdeki muhalefettir.

Terör örgütü YPG askerimize, polisimize saldırıp şehit ederken Kemal Kılıçdaroğlu ne dedi?

“Türkiye’nin beka meselesi yok. YPG bize saldırmaz”

Kılıçdaroğlu bu sözü kullandığı zamanda da YPG birçok askerimizi, polisimizi şehit etmişti. Bu sözü kullandıktan sonra yüzlerce askerimizi, polisimizi şehit etti.

ABD silahını veriyor, bu terör örgütünü savunmak Türkiye’deki muhalefete düşüyor. Bunlar Türkiye’nin muhalefeti değil, âdeta ABD’nin Türkiye’deki temsilcileri gibi davranıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin değil, terör örgütü YPG ve onun sahibi ABD’nin avukatlığını yapıyorlar.

ABD dâhil 10 ülkenin büyükelçisinin Türkiye’nin bağımsızlığına, yargısına yaptığı saldırıya hepsi susarak destek veriyor. Çünkü onlara “böyle bir açıklama yapın” diyen de yine bunlardır. Batı’nın yaptığı “Osman Kavala’yı ve Demirtaş’ı derhâl serbest bırakın” açıklamasını bunlar zaten sabah-akşam dillendirmiyor mu?

Türkiye düşmanı tüm ülkeler ve terör örgütleri aynı propagandayı yapıyor:

“Türkiye bölgesinde güçleniyor ve bu dünyaya tehdit.”

Türkiye’deki çapsız, iş birlikçi muhalefet ne diyor:

“Türkiye batıyor.”

Aslında düşmanın ve içimizdeki iş birlikçilerinin bu propagandası bile beka meselemizin olduğunun en büyük delilidir. Aklı olan görüyor, ahmak olan aldanıyor.

Yorumlar