Benzin ve motorine indirim geliyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları...

Benzin ve motorin fiyatlarında indirim bekleniyor! ABD Merkez Bankası Fed'in faizleri beklentiler doğrultusunda yani 75 baz puan oranında artırılması piyasalarda önceden fiyatlandığı için petrol fiyatlarında büyük bir etkiye neden olmadı. Ancak ABD'nin piyasaya 10 milyon varile kadar petrol satacağı bilgisinin paylaşılması brent petrol fiyatlarında düşüşe neden oldu.

Benzin ve motorine indirim geliyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları... - Sayfa 1

Satışın başlamasıyla brent petrol fiyatlarında sonrasında da benzin ve motorin fiyatlarında indirime gidilmesi bekleniyor. İşte 24 Eylül mazot - dizel ve benzin fiyatları...


Benzin ve motorine indirim geliyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları... - Sayfa 2

Geçtiğimiz gün motorine gelen indirim sonrası, benzin fiyatlarında da indirime gidilip gidilmeyeceği merak ediliyor. ABD'nin piyasaya 10 milyon benzin satacağı bilgisini paylaşması üzerine brent petrol varil fiyatı 90 dolara kadar geriledi. 

Benzin ve motorine indirim geliyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları... - Sayfa 3

Brent petrol fiyatlarındaki düşüş, beraberinde benzin ve motoin fiyatlarında da indirim beklentisini getirdi. Peki, benzin ve motorin fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte 24 Eylül akaryakıt fiyatları...


Benzin ve motorine indirim geliyor! İşte güncel akaryakıt fiyatları... - Sayfa 4

AKARYAKIT FİYATLARI DÜŞECEK Mİ?

Brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüşün, Fed faiz kararı sonrasında da faiz artışı sonrası faizlerin piyasada yaygın beklenti olan 75 baz puan yapılması petrol fiyatlarında etkili olmadı.