Binali Yıldırım'dan seçim açıklaması: 'Merak etme, tekrar olacak' diyorlar...

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim sürecine ilişkin yaptığı açıklamada, "Kimisi teselli ediyor, kimisi 'merak etme tekrar olacak' diyor. Vatandaşları gayet iyi görüyorum" dedi.

Binali Yıldırım'dan seçim açıklaması: 'Merak etme, tekrar olacak' diyorlar... - Sayfa 1

Pierre Loti tepesinde yerli ve yabancı turistlerle sohbet eden Yıldırım, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu.


1 5
Binali Yıldırım'dan seçim açıklaması: 'Merak etme, tekrar olacak' diyorlar... - Sayfa 2

İstanbul Eyüpsultan'da Pierre Loti tepesini ziyaret eden Binali Yıldırım"Kimisi teselli ediyor, kimisi 'merak etme tekrar olacak' diyor. Vatandaşları gayet iyi görüyorum. İnsan sevildiğini görünce çok daha mütehassis oluyor" dedi.


2 5
Binali Yıldırım'dan seçim açıklaması: 'Merak etme, tekrar olacak' diyorlar... - Sayfa 3

Yıldırım, havanın güzel olduğunu ve insanların bu güzel havanın tadını çıkardığı belirterek, "Biz bugün malum Meclis Başkanı Mustafa Şentop'un cenazesi vardı, ona katıldık. Arada boş vakit olunca, buraya gelmek nasip oldu. Hanımefendinin buraya geldiğimden haberi yok. Cenazeye geldiğimi biliyor. Cenazeden sonra böyle bir kaçamak yaptık" dedi.


3 5
Binali Yıldırım'dan seçim açıklaması: 'Merak etme, tekrar olacak' diyorlar... - Sayfa 4

Yıldırım, sık sık çevrede bulunanların yakınlarıyla görüntülü konuşmasının sorulması üzerine ise, "Teknoloji malum. 12 yıl kadar Ulaştırma Denizlik ve Haberleşme Bakanlığı görevi yaptık. Bütün iletişimde teknoloji bu dönemde geldi. Şu anda 4.5G'deyiz. 5G için test çalışmaları devam ediyor. Türkiye'nin her köşesinde iletişimde, ulaşımda çok önemli mesafe kat ettik. O teknolojinin getirdiği imkanlardan vatandaşlarımız güzel bir şekilde yararlanıyor. Buna da mutlu oluyoruz" diye yanıt verdi.


4 5