Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı yayınlandığı andan bu yana dizinin hayranları tarafından aranmaya devam ediyor. Yeni bölümde neler olacağı ile ilgili ipuçları veren fragman bu hafta da çatışmanın ve heyecanın hiç kesilmeyeceğinin habercisi niteliğinde. Geçen hafta son sahnede Yılmaz, konağın bahçesinde oturmuş kahvesini içiyordu. Demir, konağı Yılmaz'ın aldığını öğrendiğinde ne tepki verecek? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı...

Google Haberlere Abone ol
Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle
Editör Şenay Koca 14.03.2019 16:09

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı yeni bölümle ilgili sürpriz görüntüleri içeriyor. Demir, Yılmaz, Hünkar ve Fekeli bir masanın etrafında toplanıyor, Züleyha ise Müjgan'ın arabasında yolculuk yapıyor. Her sahnesi heyecan ve gerilim dolu bölümle milyonlar yine ATV ekranlarına kitlenecek. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı ve izleyemeyenler için Bir Zamanlar Çukurova son bölüm...

"Seni sevmediğimi bildiğim halde, nasıl beni sevmeye devam edebiliyorsun?"

Çukurova'da olaylar çığırından çıkıyor, tetikler çekiliyor! Büyük hesaplaşmalar ve ilk yüzleşmeler tüm Çukurova'yı sarsıyor. Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor.
Küçük konağı Yılmaz'ın satın aldığını öğrenen Demir çılgına dönüyor ve kontrolünü yitiriyor. Demir'in dizginlenemeyen öfkesinden nasibini alan da yine masum biri oluyor. Olaylar silsilesinin ardından ilk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?
Küçük konağı Yılmaz'a satan Şermin geri adım atmıyor. Hünkar' karşısına alan Şermin, ateşle oynadı 'ğının farkında değil.
Kapısında bile yatsa Müjgan'la yüz yüze gelme fırsatını bir türlü yakalayamayan Yılmaz'ın yeni planı ne? Tüm bu olanları Müjgan'a anlatma isteğiyle yanıp tutuşan Yılmaz, ne kadar ileri gidebilecek? Kendisinden köşe bucak kaçan Müjgan'la konuşabilecek mi?

Demir Yaman, küçük konağı geri almak için elinden geleni ardına koymayacak.
Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz ilk defa aynı masaya oturuyor. Fekeli'nin ısrarlarıyla uzlaşma sinyalini veren Yılmaz'ın tek şartı ne?
Tüm bunlar olurken Züleyha, Müjgan Doktor'un arabasına biniyor. Aynı ilçede bile bulunmak istemeyen ikili şimdi bir arabanın içinde baş başa!

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm 2. fragmanı

Son bölümde neler oldu?

Çukurova'da olaylar büyüyor!

Çukurova'nın üstündeki sır bulutları dağılıyor! Olayların fitili bu sefer gizli saklı yazılmış bir mektupla alevleniyor. Demir atma töreninde Züleyha hakkında duyduklarıyla öfke nöbetine sürüklenen Demir, can dostu Cengaver'e kafa atıyor. Şoka uğrayan Cengaver ne olursa olsun her zaman arkasında durduğu arkadaşını silecek mi? İki sevdayı birden kalbine sığdırmaya çalışan Yılmaz, Çukurova'yı dedikodu kazanına çeviren olaylardan sonra nasıl bir karar verecek? Hünkar tüm bu olanlardan sonra artık daha tedbirli olması gerektiğini biliyor ve gözünü karartıyor. Oğlu Demir ve Yaman ailesi adının üstüne leke sürdürmemek için elinden geleni ardında koymayan Hünkar Yaman, ne kadar ileri gidecek? Züleyha'yı oğlu Adnan'dan koparacak kadar gaddarlaşacak mı? Olayların, duyduklarının ve Yılmaz'a duyduğu aşkın ağırlığında ezilen Müjgan Doktor valinizi toparlayıp Çukurova'yı terkediyor. Her yerde Müjgan'ı arayan Yılmaz'ın duydukları onu çileden çıkarıyor. Onca olay olurken Yılmaz'ın, Yamanlar'ın konağının bahçesinde keyifle kahvesini yudumlamasının sebebi ne?

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

 

Yorumlar