Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Züleyha ölüyor mu?

Perşembe akşamı milyonlarca izleyiciyi ekranlara kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova 63. Bölümde, Müjgan Züleyha’ya silah doğrultmuştu. Peki, yeni bölümde Züleyha ölüyor mu? Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar turkgun.com’da…

Google Haberlere Abone ol
Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Züleyha ölüyor mu?
10.04.2020 13:00

Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümü yine nefes kesen olaylarla ekranlara geldi. Züleyha tutuksuz yargılanmak üzere hapisten çıkıp konağa dönerken, Demir çocuklarını eve getirmedi. Müjgan’ın ise Züleyha’ya olan kini katlanarak çoğaldı ve ondan kurtulmanın planını yaptı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm detayla haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 64. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hemşire kıyafeti giyerek Züleyha’nın odasına giden Behice, elinde şırınga ile yaklaşırken Züleyha uyandı ve aralarında boğuşma yaşanır Züleyha, Behice’nin yanağını tırnağı ile çizer bunun üzerine Behice hızla oradan uzaklaşır. Züleyha yaşadıklarını anlatsa bile kimse ona inanmaz, ilaçların etkisiyle halüsinasyon gördüğü düşünülür.

Demir’in hisselerini satmak istediği kişiler, Ankara’dan gelen ve yavaş yavaş Çukurova’yı eline geçirmek isteyen art niyetli kişilerdir ancak Demir bunu göremez. Fekeli ise olanların farkındadır ve Hünkar Hanıma her şeyi anlatır. Hünkar Hanım Çukurova ahalisini arkasına alarak, Demir ile anlaşma yapmaya hazırlanan avukatın yanına gider.

Diğer yandan annesinin baskı ve ricasıyla Demir, savcılığa giderek şikayetinden vazgeçer ve Züleyha tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalır. Çocuklarını görecek olmanın heyecanını yaşayan Züleyha konağa gelip onları bulamayınca deliye döner. Demir, onun konakta artık hanım ağa değil hizmetçi olarak yaşayacağını söyler. Züleyha çocuklarını görebilmek için bunu kabul eder.

Müjgan ve Züleyha bir kere daha yüzleşir. Behice’nin yaptıklarından Müjgan’ın haberi yoktur ama Züleyha bunu bilmemektedir. Bunun intikamını alacağını ve hayatı boyunca Yılmaz ve Müjgan’a rahat vermeyeceğini söyler. Diğer yandan Behice Müjgan’ı Züleyha’ya karşı doldurur ve Müjgan, gecenin karanlığında Züleyha’ya silah doğrultur.

 

Yorumlar