Bir Zamanlar Kıbrıs yeni sezon ne zaman başlıyor? Kıbrıs: Zafere Doğru 2. sezon fragmanı yayınlandı

TRT1'in dönem dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs yeni sezonu içi hazırlıklar başladı. Seyirciler yeni bölümleri beklerken geçen sezon kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diz ismi değişikliğine gitti. Projenin yeni ismi ise  'Kıbrıs: Zafere Doğru' oldu. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs yeni sezon ne zaman başlıyor? Bir Zamanlar Kıbrıs 2. sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Bir Zamanlar Kıbrıs yeni sezon ne zaman başlıyor? Kıbrıs: Zafere Doğru 2. sezon fragmanı yayınlandı
27.09.2021 15:05

Birçok ünlü ismin yer aldığı "Kıbrıs: Zafere Doğru" (Bir Zamanlar Kıbrıs) dizisinin başrollerinde Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Pelin Karahan ve Ahmet Kural yer alıyor. Kıbrıs'ta yaşanan destansı olayları ekrana taşıyan geçen sezonun sonlarına doğru başlamış ve 9. bölümde sezon finali yapmıştı. Dizi severler, Bir Zamanlar Kıbrıs yeni sezon ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, Kıbrıs: Zafere Doğru 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

KIBRIS: ZAFERE DOĞRU YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sezon finalinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesinin ardından Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin yeni sezon hazırlıklar tamamlanmak üzere. Dizinin oyuncuları sete çıktı.

Kıbrıs Zafere Doğru'nun yeni sezonuna Ekim ayının ikinci haftası başlaması bekleniyor.

Kıbrıs: Zafere Doğru dizisinin yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

BİR ZAMANLAR KIBRIS SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Zorluklarla geçen ilk sezonun sonu kahramanlarımızın Kıbrıs davası uğruna ödedikleri büyük bedeller ve fedakarlıklarla geliyor. İnci, Müge ve Sandy’i Türkiye’ye kaçırmaya çalışan Kemal, Erenköy’e ulaşır ama orada hain bir pusunun kendilerini beklediğinden habersizdirler. Ankaralı ise Lapta Okulundaki 28 rehin çocuğun kurtarılması için toplanan ekiple birlikte yola çıkar. Derviş ve Ankaralı, EOKA mensuplarından, Aysel ve Ali’nin, kanlı noel ve kanlı küvetin tetikçilerinden intikam alırken Kemallerin bulunduğu zor durumu öğrenir ve Erenköy yolunu tutar. Rauf ise Ankara’daki sürgün hayatına başlamış, ilk iş Cengiz Topel ve Efsane ile irtibat kurarak yaklaşmakta olan Erenköy savaşları öncesi hazırlıklara başlamıştır. Yeni sezonun büyük açılışı olan Erenköy savaşlarına giden yol bu sezonun sonunda açılırken bu yolun zorlu ve çetin olduğu anlaşılacaktır.

 

Yorumlar