Bugün dolar ve euro fiyatları yükseliyor mu? Dolar ve euro güncel fiyatları ne kadar 13 Ekim

Dolar ve euro fiyatları güncel rakamları belli oldu. Yatırımcılar ve ekonomiyi yakından takip edenler dolar ve euro fiyatlarını araştırıyorlar. Gündemdeki ve ekonomideki gelişmelere göre dolar ve euro fiyatları iniş-çıkış yaşamaya devam ediyor. Yatırım yapanlar ve yapacak olanlar için ise dolar ve euro fiyatları kritik öneme sahip. Dolar fiyatı sabah saatlerinde yeşil yükseliş ibresini gösteriyor.

Ekonomi
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Bugün dolar ve euro fiyatları yükseliyor mu? Dolar ve euro güncel fiyatları ne kadar 13 Ekim

Dolar ve euro fiyatları ne kadar, yükseliyor mu? vatandaşlar tarafından zaman zaman araştırılıyor. Yatırımcılar ve yatırım yapacaklar dolar ve euro fiyatlarında en doğru zamanı bekliyor. Dolar fiyatı sabah saatlerinde bir ara düşse de tekrar yükselişe doğru geçti. Euro fiyatı da sabahı yükselişle açan para birimlerinden. İşte güncel döviz fiyatları...

DOLAR FİYATI NE KADAR, KAÇ TL

Dolar fiyatı önceki kapanışını 9,0387 TL'den yaptı. 13 Ekim günü dolar alış fiyatı ise 9,0378 TL'den işlem görüyor. Dolar satış fiyatı ise 9,0407 TL'den işlem görüyor. Dolar fiyatı sabah saatlerinde 9,02 TL'yi görse de ardından yükselişe geçti. Dolar fiyatı dün 9 TL'nin altına düşse de tekrar eski seviyesine geri geldi. Dolar fiyatı gündemdeki gelişmelere göre artış-düşüş yaşamaya devam ediyor. 

dolar ve euro

EURO FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Euro fiyası önceki kapanışını 10,4463 TL ile yaptı. Hafta ortasında euro alış fiyatı 10,4437 TL'den işlem görüyor. Euro satış fiyatı ise 10,4489 TL'den işlem görmekte. Dün 10.43 TL civarında gezen euro fiyatı bu sabahı yükselişle açtı. Dün en yüksek 10.47 TL'ye çıkan euro fiyatı tekrar aynı seviyeye yükselir mi merak konusu. 

STERLİN FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Sterlin fiyatı önceki kapanışını 12,2959 TL'den yapmıştı. Sterlin alış fiyatı 12,2908 TL'den işlem görüyor. Sterlin satış fiyatı ise 12,3011 TL'den işlem görmekte. Sterlin fiyatı bu sabah 12,32 TL'ye kadar yükselse de ardından düşüş yaşamaya başladı. Sterlin fiyatı düşecek mi yükselecek mi merak ediliyor.

İŞTE GÜNCEL DÖVİZ FİYATLARI

DÖVİZ

Etiketler dolar euro fiyat ne kadar
Yorumlar