Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı

İngiltere'de yaşayan 2 çocuk annesi Mandy Pollard, burnunun ucunda çıkan ufak noktayı ben sanıp umursamadı, korkunç gerçek günler sonra ortaya çıktı...

Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı - Sayfa 1

İngiltere'nin doğusundaki Cambridgeshire bölgesinde bulunan Peterborough şehrinde yaşayan 37 yaşındaki Mandy Pollard, yaşadığı olay sonrası; herkesin cildini, özellikle yüzünü güneşten korumasının önemini vurgulamak için İngiliz basınına açıklama yaptı.


1 11
Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı - Sayfa 2

Mandy Pollard, iki yıl önce burnunda çıkan bu izi, "Sadece bir ben" olarak nitelendirmişti. Biraz zaman geçtikten sonra bu ben büyümeye başladı ve daha belirgin hale geldi. Zaman zaman kanamalar da geçirmeye başlayınca doktora görünmeye karar verdi.


2 11
Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı - Sayfa 3

İki çocuk annesi Mandy Pollard, burnundaki bir noktanın aslında cilt kanseri olduğunu öğrendiğinde dünya başına yıkıldı. Yedi yaşındaki Alfie ve üç yaşındaki Harry adlı iki çocuk sahibi Mandy, doktorunun bu hastalığı gördüğü en genç kişi olduğunu söylediğini anlattı.


3 11
Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı - Sayfa 4

Mandy, bu hastalık konusunda insanları bilinçlendirmek istediğini söyleyerek, kendisinin hiçbir zaman güneş delisi olmadığını, yaz aylarında deniz kenarına tatile gittiklerinde koruyucu krem sürdüğünü belirtti. Buna rağmen böyle bir kanser türünün kendisinde görülmesine şaşırdığını söyleyen 37 yaşındaki kadın, genellikle 30 faktörlü koruyucular kullandığını anlatırken, zaman zaman yürüne krem sürmeyi ihmal ettiğini itiraf etti.


4 11