Çakala göre terörist Demirtaş kahraman, Çakıcı mafya!

19.11.2020 10:00

          Türkiye’deki tüm terör örgütlerinin siyasi avukatı durumundaki Kemal Kılıçdaroğlu daha önce de söylediği sözlerinin tekrarını yaparak “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçılarını serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” diyerek hükümet üzerinden Alaattin Çakıcı’yı hedef alıp, terörist Demirtaş’a ve bölücülere “Kızıl Soros’luk” yapmasıyla bilinen Osman Kavala’ya sahip çıkmıştı.

          Alaattin Çakıcı da kendisine mafya denilmesine çok büyük tepki gösterdi ve Kemal Kılıçdaroğlu’na “Karı mı sattım, devletin hazinesini mi parselledim, eroin kaçakçılığı mı yaptım, yoksa silah kaçakçılığı mı yaptım?” sorusunu yöneltti. Alaattin Çakıcı Kemal Kılıçdaroğlu’na siyaseten hak ettiği başka cevaplar da verdi.

          Tüm terör örgütlerine sahip çıkarsan, şehitlerimizin katili teröristlere kahraman muamelesi yaparsan elbette “mafya bozuntusu” diye aşağıladığın insanlar da kendi savunmasını yapacak ve duruşunu gösterecektir. Elbette Atatürk’ün mirası olan CHP’nin Genel Başkanı’nın bu hale düşmesi üzüntü vericidir. Ama o, bu ihanet yolunu bilerek ve isteyerek kendisi seçmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu’nun durumu “kendi düşen ağlamaz” halidir.

          Kürt çocuklarını dağlara götürüp tecavüz eden, eroin üretimi, tüketimi ve ticareti yapan, ABD’nin ürettiği ve parasını Suudi Arabistan’dan aldığı silahlarla eylemler yapan terör örgütü PKK’ya, uzantıları YPG ve PYD’ye her fırsatta sahip çıkan Kemal Kılıçdaroğlu önce aynada kendine bakmalıdır. Terör örgütlerinin kurduğu mafya düzeninin değirmenine su taşıyan Kemal Kılıçdaroğlu önce kendini sorgulayacak, ondan sonra işlediği suçların cezasını ödemiş Alaattin Çakıcı gibi vatanseverleri eleştirecek…

          Günün yirmi dört saati, Hendek- Çukur olaylarında azmettirdiği teröristlere 793 asker ve polisimizi şehit ettiren terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun Allah’tan korkması, kuldan utanması hiç mi yoktur?

          Terör örgütü PKK’nın eylemlerini “halkımız şanlı direniş gösteriyor” diyerek öven, “Hendek kazanların alnından öpüyorum” diyerek teröristlerin eylemlerini destekleyen, terörle mücadele eden askere ve polise “Gazetelere bakın büyük temizlik operasyonuymuş… Siz kimsiniz ya? Siz kimi nereden süpürüyorsunuz? Siz ancak bu toprakların kanalizasyonunu temizlersiniz.“ şeklinde hakaret eden, “PKK’yı terör örgütü olarak görmüyoruz” diyen, “PKK’lı gençlerin ölüsüne, dirisine sahip çıkacağız” diyen, “PKK’lıların cenazesine gitmeyen HDP’lilere parti içi soruşturma açarım” diyen bir terör örgütü yardım ve yaltakçısı olan Selahattin Demirtaş düşünce suçlusu ve kahraman olacak, Alaattin Çakıcı gibi bir vatansever “mafya bozuntusu” olacak öyle mi? Allah belanızı versin. Size başka ne denilebilir ki?

CHP’de terörist Demirtaş için “Serbest bırakılmasın” diyen bir tane yönetici var mı?

          Hendek-Çukur olaylarında 793 askerimizin, polisimizin, Kobani olaylarında 53 kişinin azmettirici katili olan terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen ne kadar CHP’li varsa Alaattin Çakıcı’ya “mafya bozuntusu” demek için sıraya girdi. Sizi gidi her türlü terör örgütünün yandaşları, sizi gidi terörist yalakaları…

          Alaattin Çakıcı ile terörist Demirtaş’ı suç noktasında kıyaslamak bile bizim için züldür ama hadi buyurun binlerce kişinin azmettirici katili olan terörist Demirtaş ile Alaattin Çakıcı’nın işlediği suçları kıyaslayın bakalım… Ortaya ne sonuç çıkacak? Amerika’da, İran’da olsa idam edilecek terörist Demirtaş Türkiye’de Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve diğer yancılarının kahramanı durumundadır.

          Terör örgütlerinin çakallarına sahip çıkan Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye’nin ihanet yolundaki zavallı bir siyasetçisidir. Hakkında terör örgütlerine sahip çıkmak, teröristleri övmek suçlamasıyla fezleke bulunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ya şuuru yerinde değildir, ya da “benim ihanetlerimi destekleyenler nasıl olsa bu ülkede var” diyerek rahat davranmaktadır.

          Kemal Kılıçdaroğlu Alaattin Çakıcı her konuda Türk milletine hesap verecek konumdadır da sen Türk milletine nasıl hesap vereceksin çok merak ediyorum.

          “YPG terör örgütü değil. Vatanını seven, koruyan oluşum” diyen zihniyetin elbette Alaattin Çakıcı gibi vatanseverleri düşman olarak görür ama bu millet senin gerçek yüzünü gördü…

          Terör örgütlerine yardım ve yataklık eden Kemal Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırıldığı ve adalete hesap verdiği, terörist Demirtaş ile aynı hücreleri paylaştığı günleri de göreceğiz.

Kemal Kılıçdaroğlu’na hiçbir şey olmasa da şehitlerin ahı onu perişan edecektir.

          Kemal Kılıçdaroğlu Alaattin Çakıcı’ya cevap verirken “Çakalların olduğu yerde hiç kimse bize bir şey söyleyemez” demiş… Ne saçmaladı tam anlaşılmadı ama… Terörist çakallara sahip çıktığından dolayı, onlara güvenerek “çakalların olduğu yerde bize kimse konuşamaz” mı diyor?

          Türk devleti sahip çıktığın tüm çakal terörist yoldaşlarını sıra sıra leş olarak diziyor. Görüyorsun değil mi Kılıçdaroğlu?

Bozkurtların olduğu yerde çakalların işi ne Kemal Kılıçdaroğlu?

          “Alaattin Çakıcı Kemal Kılıçdaroğlu’na laf söyleyemez” diyenler, Atatürk’ün miras bıraktığı CHP’de de hiç kimse şerefsiz, haysiyetsiz teröristlere sahip çıkamaz. O kokuşmuş zihniyetiniz önce bunu anlamalıdır.

          Terörist Demirtaş’a ve terör örgütlerine sahip çıkıyorsanız duyduğunuz her lafa da razı olacaksınız. Çok gürültü çıkarınca haklı çıktığını sanan ihanet sürüsü… Dilinize hâkim olun, kulaklarınız herşeyi duymasın…