Cam Tavanlar nerede çekiliyor? Cam Tavanlar dizisinde kimler oynuyor, hikayesi ne?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok dizi ekran başındaki izleyenleri ile buluşmaya başladı. Daha çok gençliğe hitap eden diziler arasından yer alan Cam Tavanlar dizisi, geçen hafta ilk defa izleyenleri ile buluştu. Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın başrollerinde rol alacağı Cam Tavanlar dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Cam Tavanlar'ın 1. bölümünün izleyicisi ile buluşmasıyla beraber kanallar arasında yeni rekabetler başladı.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Cam Tavanlar nerede çekiliyor? Cam Tavanlar dizisinde kimler oynuyor, hikayesi ne?

Birçok yapımın final yada sezon finali  yapmasının ardından yazlık dizilerin ekran macerası başladı. Genellikle romantik komedi ağırlıklı olan dizilerden bir tanesi de Cam Tavanlar oldu. OJO Pictures imzalı yapımda birçok ünlü isim yer alıyor. Bu akşam 2. bölümü yayınlanacak Cam Tavanlar dizisinde kimlerin oynadığı ve konusu seyircilerin en çok sorguladığı konular arasında yer alıyor.

Geçen hafta ekran yolculuğuna başlayan dizilerden biri olan ve Show TV'de  yayınlanan Cam Tavanlar dizisinin yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner'in üstleniyor. Dizinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Fehmi Öztürk oturuyor.

camtavanlar

CAM TAVANLAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Konusu merak edilen Cam Tavanlar'da iş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla (Bensu Soral) ile prestijli bir aileden gelerek her istediğini kolaylıkla elde eden, sırf erkek olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem'in (Kubilay Aka) tatlı-sert yarışı; intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılıyor.

CAM TAVANLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

İlk bölümde ilgi çeken Cam Tavanlar dizisi İstanbul'da çekiliyor. Cam Tavanlar dizisinin özellikle İstanbul Şişli, Beşiktaş ve Beykoz sırtları gibi semtlerde çekildiği öğrenildi.

CAM TAVANLAR OYUNCULARI KİMLER?

Cam Tavanlar dizinin oyuncu kadrosunda, daha öne başarılı projelere imza atan Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Beril Kayar, Hatice Aslan, Ayten Soykök, Ahmet Melih Yılmaz, Alper Kut, Mehmet Bilge Aslan, Aziz Caner İnan, Şifanur Gül, İsmail Karagöz, Gizem Erdem, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi birçok oyuncu yer alıyor.

CEM (KUBİLAY AKA)

Genç ve başarılı bir iş insanı olan ve köklü bir aileden gelen Cem, bir görenin bir daha unutamayacağı, kadın erkek, genç yaşlı, herkesi kendine çeken olağanüstü bir sosyal yeteneğe sahip, doğuştan ışıklı bir adamdır. Üniversiteden sonra yıllarca Londra’da kalmış, sıradan bir markayı ülke çapında önemli hale getirmiştir. Yakışıklı, iyi kalpli ve sosyal biridir. Hayatta anlaşmanın yolunu bulamadığı tek insan Leyla’dır; çünkü aralarında feci bir rekabet ve aşk vardır.

KUBİLAY AKA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunudur. Üniversite eğitimi sonrasında oyunculuk eğitimi alarak kariyerinin ilk adımlarını atan Aka, ilk olarak 2016 yılında Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın yönetmenliğini yaptığı ve Kanal D ekranlarında yer alan ‘Vatanım Sensin’ adlı dizide Ali Kemal karakterine hayat vermiştir. 2017 – 2021 yılları arasında yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’ isimli dizide Celasun karakterine hayat vermiştir. Bu projede adından çok söz ettiren Aka, bu projede Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Koçak Köstendil gibi isimlerle birlikte yer almıştır.

bensu

LEYLA (BENSU SORAL)

8 yaşında yetim kalmasıyla hayatı alt üst olan Leyla’nın hayat mücadelesi hiç bitmemiş, Leyla bugüne tırnaklarıyla kazıyarak gelmiştir. Zeki, çalışkan ve disiplinli bir kadındır. Güzelliği ile değil, işiyle ön plana çıkmak ister. Erkeklerden uzak durur, sadece ipleri kendi elinde tuttuğu ilişkilere izin verir. Her olayı yenmek ve yenilmek olarak görür ve yenilmekten nefret eder. Leyla, tam kariyerinin zirvesine ulaşacakken her şeye yeniden başlamak zorunda kalır ancak bu defa cam tavanları yıkacaktır.

BENSU SORAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Tasarım bölümünde okuyan Soral, 2011 yılında İstanbul Halk Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almaya başlamış ve böylelikle oyunculuk kariyeri için ilk adımı atmıştır. 2012 yılından bu yana birçok dizi, film ve reklam filmlerinde yer alarak oyunculuk kariyerine halen devam etmektedir. Vicdan, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, İçerde dizilerinin yanı sıra Yol Ayrımı ve Organize İşler: Sazan Sarmalı sinema filmlerinde yer almıştır.

 

Yorumlar