Camdaki Kız 9. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Camdaki Kız dizisi son bölüm tekrarı izle

Camdaki Kız, yayınlandığı ilk günden itibaren izleyenleri ekrana kilitleyen sahneleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Camdaki Kız’da geçtiğimiz bölüm annesinin içirdiği karışımlar nedeniyle zehirlenen Nalan’ın bayılma sahnesine tanık olmuştuk. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde ise neler yaşanacağı merak konusu. Camdaki Kız 8. bölüm 2.fragman yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol
Camdaki Kız 9. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Camdaki Kız dizisi son bölüm tekrarı izle
03.06.2021 21:49

Camdaki Kız dizisinde yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan Camdaki Kız, gerilim dolu sahneleriyle de izleyenleri ekrana kilitleyecek. Camdaki Kız 9. yeni bölüm fragmanı yayına girmesi bekleniyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detayları...

CAMDAKİ KIZ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Camdaki Kız 9. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın birkaç gün içerisinde yayınlanması bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM İZLE

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM TEKRARI NE ZAMAN?

Camdaki Kız dizisi son bölüm tekrarı 10 Haziran Perşembe akşamı yeni bölüm öncesi ekrana gelecek.

Camdaki Kız 9. yeni bölüm

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kız dizisinde; Düğün provası için gidilen balo salonunda Sedat ve Nalan romantik anlar yaşar.

Muzo odasında fenalaşan Nalan'ı bulunca hemen doktor çağrılır. Böylece Koroğlu ailesi kendilerine yalan söylendiğini anlar. İpekoğlu ailesi, Nalan iyileştikten sonra bu durumu Koroğlu ailesine nasıl açıklayacaktır?

Nalan'a gittikçe bağlanan Sedat, Cana ile geçirdiği gecenin pişmanlığını duymaktadır. Ancak Cana'nın pes etmeye ve Sedat'tan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Cana'nın attığı cüretkar bir adım, Rafet Koroğlu'nu çıldırtır.

Düğün provası için gidilen balo salonunda Sedat ve Nalan romantik anlar yaşar. Her şey planlandığı gibi gitmektedir. Ancak Cana onlara çok büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Cana bu son hamlesiyle düğünün iptal olmasını sağlayabilecek midir?

Yorumlar