Camdaki Kız ne zaman başlıyor? Camdaki Kız hangi gün yayınlanıyor?

Yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği, senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı Camdaki Kız yeni bölümleriyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Burcu Biricik, Devrim Yakut ve Enis Arıkan gibi isimlerin rol aldığı Camdaki Kız ne zaman başlıyor? Camdaki Kız hangi gün yayınlanıyor?

Google Haberlere Abone ol
Camdaki Kız ne zaman başlıyor? Camdaki Kız hangi gün yayınlanıyor?
14.10.2021 19:07

OGM Pictures imzalı, yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği "Camdaki Kız" dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlandı. Geçen sezon ekrana gelen bazı sahneleriyle gündem olan dizinin yayın günü hakkındaki araştırmalar devam ediyor. Peki, Camdaki Kız ne zaman başlıyor? Camdaki Kız hangi gün yayınlanıyor?

Farklı hikayesi ve geniş oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Camdaki Kız dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN? CAMDAKİ KIZ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Camdaki Kız yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D ekranlarında seyircisi buluşuyor.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Nalan’ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul’a geri dönerler.

Nalan ve Sedat erteledikleri balaylarında güzel vakit geçiriyorken Cana’dan gelen telefon Sedat’ın endişelenmesine sebep olur.

Hayri Sedat’ın Nalan’ı aldatmasını hazmedemezken, Billur Hayri’den hoşlanmıştır. Levent’in ablasının konağa ziyareti Rafet ve Levent arasındaki gerilimi artırır ve Selen altından kalkamayacağı bir yalan söylemek durumunda kalır. Bu sırada Alp’in ise ortalığı karıştıracak planları vardır…

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek

 

Yorumlar