Çember: Yolun Sonundaki Kız konusu ne, oyuncuları kim? Çember: Yolun Sonundaki Kız nerede çekildi?

Polisiye dizi Çember'in devamı olarak çekilen Çember: Yolun Sonundaki Kız filminin ayrıntıları merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde ilk kez TV'de yayınlanan film bu akşam yeniden ekrana geliyor. Peki, Çember: Yolun Sonundaki Kız konusu ne, oyuncuları kim? Çember: Yolun Sonundaki Kız nerede çekildi? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Çember: Yolun Sonundaki Kız konusu ne, oyuncuları kim? Çember: Yolun Sonundaki Kız nerede çekildi?
10.09.2021 20:40

Daha önceki serisi seyirciler tarafından ilgiyle takip edilien Çember: Yolun Sonundaki Kız filmi bu akşam televizyon ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un üstlendiği yaptığı filmde karmaşık cinayetler çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sinema severler ise Çember: Yolun Sonundaki Kız konusu ve oyuncuları merak ederken filmin ne zaman ve nerede çekildiğini de öğrenmek istiyor.

ÇEMBER: YOLUN SONUNDAKİ KIZ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Aydos ormanında, sırtından 2 el ateş edilerek öldürülen genç bir erkek cesedi bulunur. Cesedin üzerinden kimlik çıkmaz fakat yakınında Ecrin Ayçiçek adında genç bir kıza ait kimlik bulunur. Eldeki tek delil bu kimlik kartıdır. Ekibimiz olayı aydınlatabilmek için Ecrin’in peşine düşer. Fakat genç kızın evine geldiklerinde onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Kimliği meçhul ceset ile Ecrin arasında acaba nasıl bir ilişki vardır? Barış, Hakan ve Zeynep soruşturmayı derinleştirdikçe, hiç de beklemedikleri bilgilerle karşılaşırlar.

ÇEMBER: YOLUN SONUNDAKİ KIZ FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

2021 yılında İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilen Çember: Yolun Sonundaki Kız filminin oyuncuları şöyle:

Özgürcan Çevik
Tuvana Türkay
Barış Bağcı

Yorumlar