CHP’li Başkandan skandal sözler!..

Rize ili Fındıklı ilçe Belediyesi, çöp dökmek istediği alana muhtar Musa Özçiçek’in karşı çıkması üzerine CHP’li Belediye Başkanı Ercümet Cevratoğlu ile muhtar arasında tartışma yaşandı. Özçiçek’in “Burası çöp alanı değil, buraya çöp dökemezsiniz, Allah’tan başla kimseden korkum yok” sözleri üzerine, CHP’li Başkan Cevratoğlu, “Allah’ı da gömerim” diyerek çirkin sözler sarfetmesin tepki yağdı.

CHP’li Başkandan skandal sözler!..
23.05.2020 23:00

MHP Fındıklı İlçe Başkanı Doğan İnce, Belediye Başkanının skandal sözlerine tepki gösterdi. Yazılı basın açıklaması yapan İnce, şunları kaydetti:

“İzmir'de müftülüğün ses sistemi sabote edilerek camilerde; komünist, anarşist, devrimci partizanların şarkısı çav bella çalan müptezellerin ardından yanıbaşımızda güzel Fındıklı’mızın Belediye Başkanlığı makamını işgal eden şahsın yüce Türk miletinin uğruna canlar verdiği kutsallarına hem de en yücesine “-bir önceki dönem Aksu mahallesi muhtarı Musa Özçiçek ile tartışma esnasında Allah’ı da gömdüm.” diyerek ağza alınmayacak ifadeler kullanması bizleri derinden üzmüş ve yaralamıştır. Açıkça aziz milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşçe yaşamasına karşı yapılmış kışkırtıcı bir saldırı, alçak bir teşebbüs olarak nitelendirdiğimiz bu melun davranışı Müslümanlıkla yoğrulmuş Türk vatanının her ferdine yapılmış bir hakaret sayarız. Bu gibilerin aziz milletimizin kutsallarını, milli ve manevi dokunulmazlarını artık rahat bırakmalarını istiyoruz. Tüm cihan bilsin ki; bizler Allah’a, Kur’an’a ve bayrağa herzaman sahip çıkmış soylu bir milletin evlatlarıyız.”

MHP Fındıklı İlçe Başkanı Doğan İnce

CHP’li Belediye Başkanı Ercümet Cevratoğlu

Yorumlar