CHP'nin kokuşmuş fikirleri!

23.11.2021 10:00

          CHP merkezli Solcular iyice zıvanadan çıktı. Kokuşmuş düşüncelerini, fikirlerini, hainliklerini artık o kadar rahat sergiliyorlar ki, kasap süngeriyle silinmiş yüzleri artık hiç kızarma dahi yaşamıyor. Cumhuriyete ait kavramları, sembolleri, Atatürk’ün ismini ağızlarından hiç düşürmüyorlar ama aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmek, parçalamak için yıllardır terör eylemleri gerçekleştiren PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye ve terörist Demirtaş’a yönelik sevgilerini de günden güne artırıyorlar.

          Türkiye Cumhuriyeti’nden geçmişte yaşanan Dersim olaylarının intikamını almak isteyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarattığı yeni CHP’de ihanet söyleminin duyulmadığı gün neredeyse yok gibidir.

          CHP’nin yazarı, sanatçısı, yöneticisi, yorumcusu “HDP” diyor, “Demirtaş” diyor başka bir şey demiyor.

          Artık beyin hücreleri HDP-Demirtaş sevgisinden öyle bir yanmış durumda ki, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu geçtiğimiz aylarda “Demirtaş’ın cumhurbaşkanı seçilmesi lazım. Keşke seçilse, yani inşallah’ diyebilmiştir. Atatürk’ün kurduğu CHP’de bu derecede fikri sapıklıklar yaşanıyor. İşin en acı yönü de bir tane temiz süt emmiş CHP’li de çıkıp “Yahu siz nasıl olur da PKK’lının ölüsüne de, dirisine de sahip çıkacağız” diyen bir PKK’lının Cumhurbaşkanı seçilmesini Atatürk’ün kurduğu CHP’de isteyebilirsiniz?” diyemiyor. CHP topyekûn mu ihanete, hainliğe hipnoz edildi?

          İnanın başta Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’nin tüm kadrosuna “Zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı terörist Demirtaş olsun mu?” diye sorun hiçbiri itiraz etmez. Meral’i, Temel’i, Ali’si, Ahmet’i de bunu onaylar. Ama şartları oluşturamıyorlar.

          CHP’deki hipnoz öyle bir tesirli haldedir ki, 2015 yılında “CHP’yi Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden geri almadan, Türkiye’yi geri alabilmek mümkün değil!” ve HDP’ye oy vermeyi düşünenlere “Kalaşnikofa şarjör olmayın” yazıları yazan CHP’li Yılmaz Özdil bile artık “HDP seçmenine yalan söylemeyen tek partidir. HDP milletvekilleri, HDP parti yöneticileri vatandaşa oy isterken ne dediyse seçildikten sonra birebir onu yapmıştır. (…) Mesela kadın erkek eşitliği anlamında da baktığınızda... Mesela aslında teknik olarak hem Türk kavramına hem de Atatürkçülük kavramına karşı bir partidir. Ama aslında Atatürk vizyonunun getirdiği kadın erkek eşitliğini uygulayan tek partidir” yazıları yazarak CHP’nin hainliklerine destek olan HDP övgülü yazılar yazmaya başlamıştır.

Kadın-erkek eşitliği uygulayan tek parti HDP imiş…

Allah belanı versin Yılmaz Özdil sana başka ne denilebilir ki?

          Kadın-erkek demeden herkesi öldüren terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi övmek için kullandığı şu cümlelere bakar mısınız?

          Oysa HDP’nin aracılık ederek dağa kaçırdıklarına kadın-erkek demeden tecavüz eden Kandil gerçeği ortada varken Yılmaz Özdil, HDP’nin Eşbaşkanlarından birinin kadın, diğerinin erkek olmasını “Atatürk vizyonunun getirdiği kadın erkek eşitliği” olarak görüyor. HDP’nin tüm üst düzey yöneticilerinin kadını da, erkeği de terör örgütü PKK’ya hizmet etmiyor mu?

          Pervin Buldan Atatürk’ün vizyonuna uygun olarak mı Kandil’deki tüm teröristbaşlarını Hakkari’deki mitingten selamladı?

Yılmaz Özdil son 6 yılda içtiğin içkini mi değiştirdin?

          Sende nasıl bir kafa yapmaya başladı ki, PKKsever, terörist sever bir hale geldin. Geçtiğimiz aylarda da terörist Demirtaş’ın cezaevinde PKK’lı dostlarını anlattığı öykü kitaplarının tanıtımını yapmıyor diye medyaya “puşt basın” diye hakaret ediyordu.

CHP hipnozu, adamı ne hale getirdi yazık… Acınacak halde debelenip duruyor.

CHP bünyesinde HDP’li, Demirtaş’lı rezalet biter mi?

          Geçtiğimiz günlerde de CHP Grup Başkanvekili Engin Altay “HDP’nin, PKK ile ilişkisi olduğunu görmedim.

          HDP’nin PKK ile ilişkisi varsa minimalize etmesini ben de isterim. İddialar var, gördüğüm bir ilişki ben bilmiyorum. Demirtaş ve Osman Kavala serbest bırakılmalı” açıklamasını yaptı.

          Engin Altay biliyorsunuz “Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok.” sözünün sahibi olan kişidir. Hem “HDP’nin PKK ile ilişkisini görmedim” diyor, hem de “HDP PKK ile olan ilişkisini aza düşürmeli” diyor.

          Bu CHP’lilerin özel hayatına karışıp içtiği içkilerine karışmıyoruz ama yetkililer bunların içtiği içkileri toplumun ruh ve düşünce sağlığının korunması için kontrol etmelidir.

          “Cezaevinden çıkarın” dediği terörist Demirtaş bile “Biz PKK’yı silahlı bir halk hareketi olarak tanımlıyoruz. PKK’yı terör örgütü olarak tanımlamıyoruz.” diyor. Engin Altay “HDP’nin PKK ile ilişkisi yok” diyebiliyor.

          Bu CHP’liler gerçekten zıvanadan çıkmış durumdadır. Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek uğruna bunların işbirliği yapmayacağı ne bir terör örgütü, ne emperyalist güç vardır. Her türlü şeytanla yanyana gelip, her türlü şeytanlığı yapacak duruma gelmişlerdir.

          CHP artık beyninden Atatürk’ü tamamen silmiş ve terörist Demirtaş’ı yerleştirmiştir. Bunların her gün “Demirtaş serbest bırakılsın” çağrıları yapması acaba Demirtaş’ı Cumhurbaşkanı adayı göstermek için mi?

          Terörist Demirtaş’a şeref madalyası takan Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir genel başkan, “İnşallah Demirtaş Cumhurbaşkanı seçilir” diyen CHP milletvekilleri varken buna kim şaşırır ki?