MHP Lideri Devlet Bahçeli CHP'ye yüklendi! Terör örgütü diyemiyor

Tokat'ta vatandaşlara seslenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi: YPG'ye terör örgütü diyemiyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli CHP'ye yüklendi! Terör örgütü diyemiyor
21.03.2019 17:36

"CHP GENEL BAŞKANI YİNE BALTAYI TAŞA VURMUŞTUR"

Milli beka şaka değildir, varoluşumuzun kaynağıdır, bekamız yoksa vatanımız, geleceğimiz yoktur. Yeni Zelanda'da bir barbar, bir katil,bir haçlı artığı 50 Müslüman kardeşimizi iki ayrı camide şehit etti. Mesaj Müslüman Türk milletine verildi. Maalesef CHP Genel Başkanı baltayı yine taşa vurdu, İslam dünyasından kaynaklanan terörden bahsetti. Gafilliğe, kötü niyete, saptırmaya bakın. Hala Viyana, Kosova'yı unutmamışlar. Hala İstanbul'un fethini hazmedememişler.Biz de bu zalimleri unutmadık, bu haçlı kafilesini hafızamızdan silip atmadık. Tarih uyanıyor, Türk milleti yeniden doğruluşa geçiyor. Korkuları bundandır. Bu nedenle PKK'yı kullanıyorlar. Bu nedenle PYD-YPG'yi ülkemizin mücavir alanlarında kolluyorlar.

"CHP GENEL BAŞKANI PKK'LILARI MECLİS ÜYELİĞİNE HAZIRLIYOR"

Bunlar Malazgirt'teki asaleti tanımazlar, Hacı Bayram'ın izinden yürümez. Akşemsettin, Mevlana, Pir Sultan'dan, Hacı Bektaş'tan habeleri yoktur. İşleri güçleri yalandır, kandırmadık. Kaos dendi mi yüzleri güler, ekonomik sorunlarda bayram ederler. Zillet ittifakı Türkiye ve Tokat'a karşı tesis edilen beşinci kol faaliyetinin tetikçiliğine soyunuyor. Türk düşmanları kirli senaryo yazıyor, bunlar teşrifatçılık yapıyor. CHP Genel Başkanı, YPG'ye terör örgütü diyemiyor. Üstelik PKK'lıları belediye meclis üyeliği için hazırlıyor. HDP'nin çürümüş bir eş başkanı, CHP'nin Ankara ve İstanbul büyükşehir belediye başkanlarına ayar veriyor. Seçilirlerse bunun HDP'nin desteğiyle gerçekleşeceğini söylüyor.

Etiketler devlet bahçeli
Yorumlar