Çılgın Sayısal Loto 1 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı öğren | MPİ Çılgın Sayısal Loto sorgulama

Çılgın Sayısal Loto 1 Eylül çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı sonuçların ardından açıldı. 1 Eylül kazandıran numaralar merak ediliyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişinin ardından sonuçlar millipiyangoonline.com'dan sorgulanıyor. İşte Çılgın Sayısal Loto 105. çekiliş sonuçları...

Google Haberlere Abone ol
Çılgın Sayısal Loto 1 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı öğren | MPİ Çılgın Sayısal Loto sorgulama
01.09.2021 22:14

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Çarşamba, Cumartesi ve Pazartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenmekte.1 Eylül Çarşamba günü Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün gerçekleşti. Sisal Şans ve Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto sonucu haberimizde. Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar da merak ediliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI HANGİ NUMARALAR KAZANDIRDI?

Çılgın Sayısal Loto 1 Eylül çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar: 5 - 8 - 21 - 27 - 50 - 78 - (20 Joker)

Çılgın Sayısal Loto 1 eylül

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. 

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Yorumlar