Çılgın Sayısal Loto 20 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı sorgula | Sayısal Loto bilet sorgulama MPİ

Çılgın Sayısal Loto’da 20 Aralık tarihli yeni çekiliş bugün gerçekleştirildi. Haftada 3 gün çekilişi devam eden Çılgın Sayısal Loto’da kazandıran numaralar merak ediliyor. Bilet alanlar ve online olarak Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılanlar sonuçları araştırıyor. Çılgın Sayısal Loto 20 Aralık çekiliş sonuçları sorgulama ekranı haberimizde. Her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar 21:30'da açıklandı.

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Çılgın Sayısal Loto 20 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı sorgula | Sayısal Loto bilet sorgulama MPİ

Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 104 milyon 949 bin TL'yi bulunca sonuçlar merak edilmeye başlandı. Çılgın Sayısal Loto 20 aralık çekiliş sonuçları bu sebeple araştırılıyor. Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bugün yapıldı. Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı haberimizde yerini aldı. Çekilişte SüperStar özelliği ile daha fazla kazanmak mümkün hale geliyor. Çılgın Sayısal Loto 20 Aralık sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde! 

ÇILGIN SAYISAL LOTO 20 ARALIK SONUÇLARI ÖĞREN

ÇILGIN SAYISAL LOTO 20 ARALIK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto 20 Aralık çekilişi millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanallarından canlı olarak yayınlandı. Sayısal Loto kazandıran numaralar; 7-18-63-67-69-78 Joker 10 SüperStar 24 oldu. 

Çılgın Sayısal Loto

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

SÜPERSTAR NE KADAR İKRAMİYE VERİR?

Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda Ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

Yorumlar