Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto kazandıran numaralar sorgulama

Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık çekilişi gerçekleştir ve merak edilen kazandıran numaralar belli oldu. Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi bugün gerçekleşti. Merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık çekiliş sonuçları canlı çekiliş ile belirlendi. Milli Piyango TV'den Youtube üzerinden Çılgın Sayısal Loto çekilişini canlı izleyenler sonucu öğrendiler. İşte Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası...

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto kazandıran numaralar sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da 22 Aralık Çarşamba çekilişi gerçekleştirildi. Haftanın ikinci çekilişinde Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar bu akşam belli oldu. Şans oyunu sevenler ve bilet alanlar Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını sorguluyorlar. Bu sebeple merak edenler için Çılgın Sayısal Loto sonuç sayfası haberimizde yerini aldı. Çılgın Sayısal Loto kazandıran numaralar hangileri oldu? 

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI ÖĞREN

ÇILGIN SAYISAL LOTO 22 ARALIK SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık çekilişi bu akşam gerçekleştirildi ve Milli Piyango tarafından online olarak yayınlandı. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar şöyle açıklandı:

6-12-14-48-55-72 JOKER: 18 SÜPERSTAR: 2

çılgın sayısal loto sonuçları

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda Ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Yorumlar