Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım sonuçları açıklandı mı sorgula | Sayısal Loto çekiliş sonucu öğren

Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım sonuçları belli oldu mu? çekiliş severler tarafından merak ediliyor. Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım çekilişi için nefesler tutuldu. Bu akşam saat 21.30'da Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango tarafından gerçekleştirilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bugün haftanın ikinci çekilişi çekiliyor.

Google Haberlere Abone ol
Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım sonuçları açıklandı mı sorgula | Sayısal Loto çekiliş sonucu öğren
24.11.2021 20:50

Çılgın Sayısal Loto 24 Kasım sonuçları yoğun olarak araştırılıyor. Çekiliş severler Çılgın Sayısal Loto'ya yoğun ilgi gösteriyor. Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline sayfasında ve haberimizde yerini aldı. Çekiliş oynayanlar ve merak edenler için Çılgın Sayısal Loto sonuçları detayları belli oldu. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO 24 KASIM SONUÇLARI ÖĞREN

24 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün saat 21:30'da gerçekleştirilecek. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek. Çılgın Sayısal Loto çekilişi 21:45 civarında Milli Piyango sonuç sayfasından öğrenilebilecek.

22 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

22 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar 7, 47, 48, 62, 69, 83,  Joker:23 ve SüperStar 83 oldu. Çılgın Sayısal Loto 22 Kasım çekilişinde 6'lıyı tutturabilen kimse olmazken 92.844.266,71 TL büyük ikramiye devretti. 

Çılgın Sayısal Loto

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayısal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

süperstar

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda Ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

 

Yorumlar