Çılgın Sayısal Loto 27 ekim sonuçları sorgulama ekranı MPİ | Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da bir önceki çekilişte 6 bilen çıkmamış ve büyük ikramiye devretmişti. Çılgın Sayısal Loto 27 ekim sonuçları ekranı çekiliş severler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Bilindiği üzere Çılgın Sayısal Loto Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenleniyor. İşte MPİ Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı...

Google Haberlere Abone ol
Çılgın Sayısal Loto 27 ekim sonuçları sorgulama ekranı MPİ | Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama
27.10.2021 18:53

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikinci günü çekilişi geldi çattı. Çekiliş severlerin merakla beklediği Çılgın Sayısal Loto çekiliş bu akşam çekiliyor. Çılgın Sayısal Loto'da bir önceki çekiliş sonucuna göre 6 bilen çıkmadı ve 79.019.798,9 TL devretti. Çekiliş severler Çılgın Sayısal Loto'da sonuç ekranını bekliyorlar. Çılgın Sayısal Loto 21.45'de düzenlenmesi bekleniyor. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO 27 EKİM SONUÇLARI 

ÇILGIN SAYISAL LOTO 27 EKİM SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikici çekilişi olan 27 Ekim çekilişi bugün akşam düzenlenecek. Çılgın Sayısal Loto Milli Piyango tarafından düzenlenecek. Çılgın Sayısal Loto'nun kazandıran numaraları haberimizde yer alacak...

SAYISAL LOTO 25 EKİM SONUÇLARI NASILDI?

25 Ekim 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -7-22-30-37-60-67- joker:61 süperstar:31 oldu.

sayısal loto

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.
Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.
Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

SEN SEÇ!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler... Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Yorumlar