Çılgın Sayısal Loto 7 Temmuz sonuçları | Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı?

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları için geri sayım başladı. Milli Piyango Tv YouTube kanalında canlı olarak gerçekleştirilecek Çılgın Sayısal Loto çekilişi 7 Temmuz sonuçları merak konusu oldu. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden düzenlenen canlı yayınında paylaşılacak. İşte Çılgın Sayısal Loto çekilişi 7 Temmuz Milli Piyango sonuçları ve MPİ bilet sorgulama ekranı...

Yaşam
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Çılgın Sayısal Loto 7 Temmuz sonuçları | Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 7 Temmuz sonuçları açıklanıyor. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans ortaklığında düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama işlemi yakından takip ediliyor. Bilindiği üzere haftanın 3 günü Mill Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden Çılgın Sayısal Loto çekilişi noter huzurunda canlı olarak gerçekleştiyor. İşte günün çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar....

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI-ÖĞREN

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları şans oyunu tutkunları tarafından merak ediliyordu. 7 Temmuz tarihli Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam 21:30'da noter huzurunda gerçekleşti.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına ve bilet sorgulama ekranına millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango Online mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen seç

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Yorumlar