Çok Güzel Hareketler 2 ne zaman başlıyor 2021? Çok Güzel Hareketler 2'den kimler ayrıldı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2 için heyecanlı bekleyiş başladı. Sezon finali yapan  programın yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağını araştıran seyirciler birçok oyuncunun ayrıldığını duyunca çok üzüldü. Peki, Çok Güzel Hareketler 2 ne zaman başlıyor 2021? Çok Güzel Hareketler 2'den kimler ayrıldı?

Google Haberlere Abone ol
Çok Güzel Hareketler 2 ne zaman başlıyor 2021? Çok Güzel Hareketler 2'den kimler ayrıldı?
14.09.2021 00:08

Renkli oyunculukları ve eğleneceli skeçlerle seyircilere keyifli anlar yaşatan Çok Güzel Hareketler 2 ne zaman başlayaağı sorgulanıyor. Yılmaz Erdoğan'ın kordinasyonunda gerçekleştirilen programın yayın günü geçen senekinden farklı olacak. Programın takipçileri, Çok Güzel Hareketler 2 ne zaman başlıyor 2021? Çok Güzel Hareketler 2'den kimler ayrıldı? sorularına yanıt arıyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 NE ZAMAN BAŞLIYOR 2021?

Kanal D'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni sezonu 13 Eylül 2021 Pazartesi günü başlıyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2'DEN KİMLER AYRILDI?

Eser Yenenler'in sunumuyla ekranda olan Çok Güzel Hareketler 2'den birçok oyuncunun ayrıldığı görüldü. A takımınındaki isimlerin eksilmesi sonrası alt yapı ifadesi ortadan kalktı ve herkes as kadroya alındı.

 

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasında yer alan isimler şöyle:

Arif Güloğlu
Atakan Çelik
Ayşegül Yılmaz
Batuhan Soyaslan
Cenan Adıgüzel
Cemile Canyurt
Ebru Yücel
Emin Oğuz Çelebi
Emre Aslan
Evliya Aykan
Ezgi Özyürekoğlu
Fatma Tezcan
Hacı Ahmet Ak
Metin Pıhlıs
Ömer Faruk Çavuş
Safa Sarı
Selen Esen
Tuğba Yılmaz
Cansu Mumcu
Ecem Sena Bayır
Engin Demircioğlu
Fatih Öztürk
Hamza Yazıcı
Hande Özen
Hilmi Deler
Talha Karcı
Yasin Çam

ARİF VE HİLMİ DÖNECEK Mİ?

Kanser tedavisi gören ve sağlık durumu iyiye giden Arif Güloğlu'nun ve askerliğini tamamlayan Hilmi Deler'in yakın bir ileri tarihte ekibe geri katılmaları bekleniyor.

 

Yorumlar