Çukur 123. yeni bölüm fragmanı izle, Çukur son bölüm izle | Çukur 124. bölüm fragmanı çıktı mı?

Çukur dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Show TV'nin yeni sezonuyla büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur'un 123. yeni bölümüyle bugün ekranlara gelecek. Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim diziye damga vurmaya devam ediyor. Diziyi izleyenler merakla Çukur 123. yeni bölüm izle, Çukur 124. bölüm fragmanı çıktı mı? diye aratıyor.

Google Haberlere Abone ol
05.04.2021 12:20

Çukur 123. bölüm yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Çukur dizisi severler fragmanın ardından yeni bölümü merakla bekliyor. Yeni bölümde Vartolu ve Yamaç yeniden karşı karşıya geliyor. Çukur'un 123. yeni bölüm fragmanında Celasun'un boğulmaya çalışıldığı anlar heyecana neden oldu. Diğer yandan dizinin yeni bölümünde Cumali Amca Koçovalılar’dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek. İşte, Çukur 123. bölüm izle Çukur yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların detayları...

ÇUKUR 123. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur yeni bölümde: Yamaç’ın sinirlerine bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek gibi gözüküyor. Vartolu ise Yamaç’ı durdurmak için harekete geçiyor. Cumali ve Yamaç, çok sürpriz bir misafirin desteğine karşılık verecek. Çukur yeni bölümde ikiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek gibi görünüyor.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak. Cumali Amca, Koçovalılar'dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek.

ÇUKUR 124. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Çukur 123. bölümü bugün Show TV'de yayınlanacak. Yeni bölümün yayınlanmasının ardından 124. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. 

ÇUKUR 122. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkileyecek. Amca, Yamaç’a yardım eden muhbiri bulmak için kuracağı oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürecek.

Yamaç, eski bir düşmanının hayatta olduğunu öğrenip peşine düşerken Amca, Bilal’le hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenleyecek. Amca’ya verdiği sözü yerine getirmek için operasyonun başına geçen Vartolu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşırken, aksiyon sahneleri nefesleri kesecek.

ÇUKUR DİZİ OYUNCULARI SENARİSTİ KİM?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV'de!

Yorumlar