Çukur dizisine Çarpışma'dan bomba transfer!

Genellikle yurt dışında görülen ve adına 'spin off' denilen diziler arası aynı karakterle oyuncu transfer olayına Show TV'nin iki dev yapımı Çarpışma ve Çukur da katıldı.

Çukur dizisine Çarpışma'dan bomba transfer! - Sayfa 1

Show TV'nin en çok izlenen iki yapımı Çarpışma ve Çukur'dan bomba bir yenilik geliyor. Pazartesi günleri reytingleri altüst eden Çukur dizisine, Perşembe günleri yayınlanan Çarpışma dizisinden bir karakter katılacak. Konuk olarak Çukur'a katılacak yıldız oyuncunun Çarpışma'nın reytingini de yükseltmesi bekleniyor.


1 9
Çukur dizisine Çarpışma'dan bomba transfer! - Sayfa 2

Genellikle Amerika'da spin off adıyla uygulanan diziler arası oyuncu değişimine, Çarpışma'nın Veli'si Onur Saylak dahil oldu. Onur Saylak, önümüzdeki bölümlerde Çukur'a dahil olarak Çarpışma dizisinde canlandırdığı Veli karakterine hayat verecek.


2 9
Çukur dizisine Çarpışma'dan bomba transfer! - Sayfa 3

Kendi reytinglerini yükseltecek

Dün akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen Çarpışma dizisi, Cumhurbaşkanı Özel programı nedeniyle yayınlanmamıştı. Öte yandan Çarpışma için, yayınlandığı ilk bölümlerle düşük reyting sebebiyle final yapacağı iddiası ortaya atılmıştı. Dizinin yıldız oyuncusu Onur Saylak da, Çukur'a katılarak kendi dizisinin reytinglerde üst sıralara tırmanmasını hedefleyecek. 

3 9
Çukur dizisine Çarpışma'dan bomba transfer! - Sayfa 4

Peki Onur Saylak kimdir?

Arif Onur Saylak, 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü'nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm'lerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve mezun oldu.

4 9