Metehan’dan Kürşad’a; Bilge Kağan’dan Alparslan’a; Fatih Sultan Mehmet’ten Mustafa Kemal Atatürk’e kadar müjdelenen Tanrı’nın Ordusu’nun ve Türk Milleti’nin, 21.yy’daki kutlu koruyucusu, Avrupa’dan Çin’e kadar uzanan, Cihan Hakimiyeti’nin görünümüdür Liderimiz Devlet Bahçeli! Orhun Abideleri’ndeki, Oğuznamelerdeki, Oğuz Kaan Destanı’ndaki dile getirilen Türk’tür Liderimiz Devlet Bahçeli! Bozoklar’dan; Kayı, Bayat, Alka Evli, Kara Evli, Yazır, Dodurga, Döğer, Yaparlu, Afşar, Begdili, Kızık, Kargın; Üçoklar’dan; Bayındır, Peçenek, Çavuldur, Çepnî, Salur, Eymur, Ala Yundlu, Yüreğir, İğdir, Büğdüz, Yıva, Kınık olmak üzere 24 OĞUZ BOYUNUN TEMSİLCİSİDİR LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ!

Hunların, Göktürklerin, Oğuzların, Kıpçakların, Gagavuzların, Uygurların; tüm Türkellerinin haklarının koruyucusudur Liderimiz Devlet Bahçeli! Hilal ve Haçlı savaşındaki hilalin temsilcisi, Gazi Millet ve Gazi Devlet’in mücahidi, ecdadımızın son kalesi, Türk’e ve Türklüğe karşı duranların düşmanı, mefkuremizin beklenen Türk’ü, milli bekamızın ve şehitlerimizin savunucusu, koruyucusu, BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN YOL ARKADAŞI, TÜRK İSLAM DAVASI’NIN YOLBAŞÇISIDIR LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ!

Milliyetçi Ülkücü Hareketin liderliği vasfı her insanın başına gelebilecek türden bir durum olmadığı gibi, her yüreğin harcı da değildir. Liderimiz, Türklüğün bekası için hayatını bu uğurda vakfetmiş, “Türk Gençliği bizim has bahçemiz, istiklal güvencemizdir.” diyerek Türk Milleti’nin gençlerini kendi evlatları olarak görmüş ve ne davasından ne de milletinden bir an olsun vazgeçmemiş bir aksakallı liderdir. ÇUKUROVA’NIN EFENDİSİ DEVLET, Adana’nın Osmaniye Bahçesi’nde gözlerini açan Türk Dünyası’nın Türkmen Beyi’dir. Milli Mücadele yıllarında vatan savunmasında en ön sırada yer alarak İstiklal Madalyası’na layık görülen babasının Kuvayı Milliyeci ruhunu damarlarında taşıyan Bahçeli’nin Türk Dünyası’nın Liderliği konumuna gelmesi tesadüfi değildir. Daha küçük yaşlardaki ciddi ve olgun tavrı onun ileriki yıllarda büyük görevler üstleneceğinin göstergesi niteliğindeyken, öğretmeni Suna Tural sayesinde milliyetçilik düşüncesinin tohumları daha okul yıllarındayken atılmıştır.

Gazi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde öğrenim gördüğü yıllarından itibaren etrafındakilerin ağabeyi konumuna gelmiş, Kenan Evren döneminin zor şartları altında; Gün Sazağın şehit edildiği, Uzunada’da haksız hapislerin yaşandığı, Başbuğ Alparslan Türkeş’in idamının istendiği, Mamak Cezaevlerinde Taş Medreseli ağabeylerimize yapılanlara birebir şahitlik etmiş; ülkücü kardeşlerimiz teker teker toprağa düşmekte, hapse girmekte ve ailelerinden ayrılmaktayken; tek bir kanattan ülkücüleri toplamış, onları koca yüreğiyle koruması altına alarak bu hareketin güneşi olmuştur. Ruhi Kılıçkıran, Mustafa Pehlivanoğlu, Alper Tunga Uytunların ölüme gülerek giden beş bin ülkücü şehidin ağabeyi olmuştur Liderimiz Devlet Bahçeli!

Bilge Liderimizin Başbuğ Alparslan Türkeş hakkında söylediği “Düşülmüş tuzakları, yazılan habis senaryoları, suikaste uğrayan millet varlığını buna rağmen tarihin pek çok dönemde Türklüğün kabuğunu kırıp bayrak gibi yükselişini biliyor ve özümsüyordu. En önemlisi, başkalaşma, yabancılaşma ve yozlaşma ile bozulan değerlerin, kaybedilen özgüvenin karşısındaki yegane ve aşılması imansız hisardı.” Sözleri kulaklarımızda çınlamaktadır. Her seferinde Türkçe’ye verdiği önem ise şu sözlerinde saklıdır; “TÜRKÇE UMUDUMUZ, İSTİKLAL SANCAĞIMIZDIR. TÜRKÇE TURAN, TÜRKÇE TÜRKİYE, TÜRKÇE TÜRK MİLLETİ’DİR!”

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ’NDEN bu yana Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte Milli Beka için elini taşın altına koyan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli CUMHUR İTTİFAKI’NIN Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kurulmasındaki önemli mihenk taşıdır; “Biz Hakk’ın, halkın, hakikatin tarafıyız. Biz Milliyetçi Hareket Partisi’yiz. Onların çağrısı kavgaya ve kargaşaya, bizim çağrımız aydınlığa ve kardeşliğedir. Onların çağrısı kaos ve krize, bizim çağrımız birliğe, dirliğe ve hep birlikte Türkiye olmaya çağrıdır. ÇAĞRIMIZ BÜYÜK TÜRKİYE’YEDİR. ÇAĞRIMIZ TÜRK VE TÜRKİYE YÜZYILI’NADIR!” “15 Temmuz FETÖ darbe ve işgal teşebbüsü esnasında vatanını ve milletini kahramanca müdafaa eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. TÜRK MİLLETİ GAZİ BİR MİLLET’TİR. TÜRK DEVLETİ GAZİ BİR DEVLET’TİR. ÖLÜRSEM ŞEHİT KALIRSAM GAZİYİM DİYEN SOYLU BİR İRADEYİ YENECEK, YIKACAK, GEÇECEK, TESLİM ALACAK MUHASIM BİR GÜCE HENÜZ DÜNYA ÜZERİNDE TESADÜF EDİLMEMİŞ, BUNDAN SONRA DA EDİLEMEYECEKTİR…” diyerek Türk Milleti’nin hafızasına kazınmıştır.

“HEDEFİMİZ KZILELMA’DIR, ÜLKÜMÜZ TURAN’DIR, YEMİNİMİZ İSTİKLALDİR…”