31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi için ekibiyle birlikte hummalı bir çalışma yürüten Cumhur İttifakı Gazipaşa Belediyesi Başkanı Adayı Mustafa Aksoy’a destek her geçen gün artıyor. Gazipaşa siyasetinin önemli isimleri de bir bir Cumhur İttifakı'nın MHP adayı Mustafa Aksoy’a desteklerini bildiriyorlar.

Aksoy3

"HİZMETİ VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA GÖTÜRECEĞİZ"

Gazipaşa'nın sorunlarını çözecek donanımda olduklarını ifade eden Cumhur İttifakı MHP Gazipaşa Belediyesi Başkanı Adayı Mustafa Aksoy, "Artık Gazipaşa'da değişim ve dönüşüm zamanı geldi. Güzel bir sahil ilçesi olan Gazipaşamız ne denizinden yararlanabiliyor, ne de toprağından, tarımından istifade edebiliyor. Biz Cumhur İttifakı olarak Belediye Başkanı seçildiğimizde; MHP’nin Üretken Belediyecilik anlayışını ilçemizde hakim kılacağız. İstihdam odaklı üretimi geliştireceğiz. Her mahalleye, her sokağa, her semte dokunacağız. Hizmeti vatandaşımızın ayağına götüreceğiz” dedi.

Aksoy (1)

AKSOY'DAN DESTEK ÇAĞRISI

Aksoy, “Hangi partiden, hangi görüşten olursanız olun, başkan adayınız Mustafa Aksoy’un destekçisi olun” çağrısı yaptı.

Renkli kişiliği ile bilinen ve Antalyalıların güvenini ve sevgisini kazanan Gazipaşa'nın yetiştirdiği hukukçu, sanatçı ve siyasetçi Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Aksoy, aynı zamanda MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi. Bir dönem Ülkü Ocakları ve MHP Antalya İl Başkanlığı görevlerini de yapan Aksoy, sanatçı kimliği ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok konserler vermişti.

Aksoy (2)

Evli ve iki çocuk babası Mustafa Aksoy, sahnede sanatçı, sahada sporcu, tarlada çiftçi, denizde balıkçı olma yeteneğinin yanı sıra, görme engelliler için seslendirdiği hikaye kitapları ile de biliniyor.

Editör: Haber Merkezi