Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakan Akar ve milletvekilleriyle bir araya gelecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) milletvekilleriyle kapalı grup toplantısında bir araya gelecek. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşecek olan kapalı grup toplantısına katılacak. Toplantıda Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Ak Parti milletvekilleri de hazır bulunacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakan Akar ve milletvekilleriyle bir araya gelecek
12.06.2019 11:11

Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Genel merkezinde Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekilleriyle birlikte, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın da hazır bulunacağı kapalı grup toplantısına katılım gösterecek.

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam saat 21.00’da Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Genel Merkezi’nde gerçekleşecek olan ve milletvekilleriyle birlikte, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ında katılım sağlayacağı kapalı grup toplantısında bir araya gelecek.

Ak Parti Genel Merkezi’nde yapılacak olan grup toplantısı, basına kapalı olarak gerçekleşirken, toplantıda, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda görüşülen Askeralma Kanunu Teklifi'nin gündeme gelmesi bekleniyor.

Yorumlar