Deliha 2 filmi nerede çekildi? Deliha 2 filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Son dönem kadın komedi oyuncuları arasında başarılı performans gösteren Gupse Özay’ın hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünde oynadığı Deliha 2 filmi televizyon ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Komedi filmi severler filmin nerede çekildiğini, konusunu ve oyuncularını araştırıyor. Deliha 2 filmi Temmuz 2018 yılında vizyona girmişti

Google Haberlere Abone ol
Deliha 2 filmi nerede çekildi? Deliha 2 filminin konusu ne, oyuncuları kimler?
23.05.2021 10:12

Yakın dönem Türk sinemasının en komik filmlerinden biri olarak dikkat çeken Deliha 2 filmi bu akşam Show TV'de seyircisi ile buluşuyor. Filmde aşk hayatından umduğunu bulamayan Deliha’nın kariyer yapmak isterken başına gelenlerin anlatılıyor. İzleyenler kahkahaya boğulduğu filmle ilgili bazı detaylar merak ediyor.

DELİHA 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Deliha 2, aşk hayatında umduğunu bulamayan, pusulayı bu sefer de kariyer hayatına çeviren Deliha’nın yaşadığı maceraları konu ediyor. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?

deliha2

DELİHA 2 FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Deliha 2 filminin çekimleri, Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’e bağlı Döğüşbelen köyünde satın aldığı çiftliğinde yapıldı.

DELİHA 2 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER

Deliha 2 filminde ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Güpse Özay, filmin hem senaristliğini hem de başrolünü üstlendi Filmin oyuncu kadrosunda Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Eda Ece, Mehmet Er, Özlem Akınözü ve Fatih Özkan gibi isimler bulunuyor. Jean-Paul Seresin’in görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin müzikleri ise ilk filmde olduğu gibi Cem Yıldız’a ait.

Yorumlar