Denizde yüzerken karşılaştı, saniyeler içinde hayatı karardı

İspanya'da yüzerken fizalya denizanası tarafından sokulan 22 yaşındaki Naomi Mateos'a saniyeler içinde felç indi. Talihsiz kadın, dayanılmaz ağrıları yüzünden ölmek istediğini söyledi.

Denizde yüzerken karşılaştı, saniyeler içinde hayatı karardı - Sayfa 1

İspanya'nın Puntas de Calnegre kıyılarında yüzerken bir anda keskin bir acı hisseden Naomi Mateos'e saniyeler içinde felç indi. Genç kadını acılar içinde bırakan canlının, yüzerken kendisini sokan bir fizalya denizanası ortaya çıktı.


1 6
Denizde yüzerken karşılaştı, saniyeler içinde hayatı karardı - Sayfa 2

Sırtı, kolları ve göğüsleri tamamen yaralarla kaplı olan talihsiz kadın, çektiği acılara daha fazla dayanamadığını ve ölmek istediğini söyledi. Doktorlar, Mateos'u morfinlerle sakinleştirirken, genç kadın diğer insanları denizanası sokmalarına karşı uyardı.


2 6
Denizde yüzerken karşılaştı, saniyeler içinde hayatı karardı - Sayfa 3

Mateos başına gelen bu korkunç olayı, denizin yalnızca 10 metre uzaklığındayken yaşadığını belirterek, ''Bileğimden sırtıma kadar güçlü bir acı duydum. O an felç oldum, hareket edemiyor, sadece çığlık atıyordum.''


3 6
Denizde yüzerken karşılaştı, saniyeler içinde hayatı karardı - Sayfa 4

Genç kadının çığlıkları, kıyıda uyuyan arkadaşlarını uyandırken, Mateos'un dalgıç arkadaşı, genç kadını denizanasından kurtardı ve en yakın sağlık merkezine götürdü.


4 6