Deprem mi oldu? Deprem son dakika Türkiye | Son dakika Kandilli ve AFAD son depremler

Son dakika deprem haberleri Kandilli ve AFAD son depremler listesinde açıklandı. Öğlen saatlerine kadar Türkiye genelinde şiddeti 3’e ulaşan bir deprem meydana gelmezken, farklı bölgelerde hafif çaplı sarsıntılar dün olduğu gibi bugün de yaşandı. Son Dakika deprem haberleri hangileri? Öğlen saatlerinde sonra ise Aydın'da 3.5 şiddetinde bir deprem gerçekleşti. İşte AFAD ve kandilli son deprem verileri...

Google Haberlere Abone ol
Deprem mi oldu? Deprem son dakika Türkiye | Son dakika Kandilli ve AFAD son depremler
02.04.2021 17:25

Deprem mi oldu? Son dakika! Kuşadası'nda korkutan deprem! AFAD'dan gelen bir son dakika haberine göre; Aydın'ın Kuşadası ilçesinde saat 17.04'te 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 5 kilometre olarak ölçüldü. Son depremler ise: Ege Denizi, Gaziantep, Tokat, Erzurum, Malatya, Bingöl, Marmara Denizi ve Çanakkale bugün hafif çaplı sarsıntıların gerçekleştiği yerler oldu. Şiddetleri 1.2 ile 2.4 arasında değişen hafif çaplı sarsıntılar herhangi bir hasara neden olmadı. AFAD Kandilli son depremler listesi haberimizde..

AYDIN'DA DEPREM

Aydın'da saat 17:05'te ise 3.5 şiddetinde bir deprem yaşandı. Yerin 6.92 kilometre derinliğindeki deprem yakın bölgelerden hissedildi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi’nin 2 Nisan 2021 Cuma günü yaşanan depremleri aktardığı son depremler listesi şu şekilde…

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın 2 Nisan’da meydana gelen son depremleri paylaştığı listesi ise şöyle…

İSTANBUL’DA DEPREM MÜDAHALE PLANI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

İstanbul Havalimanı'nda "Deprem Müdahale Planı" kapsamında hazırlık toplantısı yapıldı.

İGA Havalimanı Operasyon Kontrol Merkezi'nde, Mülki İdare Amiri Mehmet İlker Haktankaçmaz'ın başkanlığında düzenlenen toplantıya İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Yaşar Aksanyar, AFAD İstanbul İl Müdürü Gökhan Yılmaz ile bazı yetkililer katıldı.

Toplantı öncesinde, ARFF binası ve olası depremin ardından çadır kurulacak alanlar da incelendi. İstanbul Havalimanı Deprem Müdahale Planı'nın görüşüldüğü toplantıda, AFAD İl Müdürlüğü ile koordineli çalışmalarla ilgili bazı kararlar alındı.

Yorumlar