Deprem mi oldu kaç şiddetinde? Akdeniz'de deprem oldu! Son depremler listesi AFAD-Kandilli

Deprem mi oldu? sorusu zaman zaman aratılıyor. Birçok ilden fay geçen ülkemizde zaman zaman depremler yaşanıyor. Bu sebeple son depremler ve deprem haberleri araştırılıyor. Son depremler listesini AFAD ve Kandilli yayınlıyor. Denizli ve Burdur'da deprem mi oldu? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Deprem mi oldu kaç şiddetinde? Akdeniz'de deprem oldu! Son depremler listesi AFAD-Kandilli
07.09.2021 14:22

Türkiye'de zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Bu sebeple deprem mi oldu? sorusu yoğun olarak arama motorlarında araştırılıyor. Son olarak bugün Denizli'nin Bozkurt ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Denizli ve Burdur'da deprem mi oldu? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Son depremler listesi AFAD ve Kandilli sorgulama linki haberimizde.

AKDENİZ'DE DEPREM!

AFAD'dan son dakika deprem açıklaması geldi. Akdeniz'de Antalya Kumluca açıklarında saat 14.14'te 4,5 büyüklüğünde deprem oldu.

SON DAKİKA! DENİZLİ'DE DEPREM OLDU! BURDUR'DAN DA HİSSEDİLDİ

AFAD'dan son dakika bilgisine göre; Denizli'nin Bozkurt ilçesinde saat 12:42'de 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 15.22 km olarak açıklandı. Deprem Burdur'dan da hissedildi.

MARMARİS AÇIKLARINDA 4.1 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

AFAD'dan alınan bilgiye göre; Ege Denizi'nde Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında saat 00:27'de 4.1 büyüklüğüde deprem gerçekleşti. Depremin derinliği 7.45 km olarak açıklandı. Öte yandan Kandilli Rasathanesi depremin derinliğini 4.3 olarak duyurdu.

SON DEPREMLER LİSTESİ

deprem

SON DEPREMLER LİSTESİ AFAD

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Yorumlar