Destan 7. bölüm canlı izle! Destan son bölüm tek parça izle!

ATV'nin sevilen yapımları arasında yer alan Destan dizisi 8. yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, Akkız ve Batuga, iyileşmesi için Alpagu Han'ı Dağ'a götürür. Kün Ata yarasına şifa olurken Alpagu Han da ruhuna şifa arar. Destan 7. bölüm canlı izleme detayları merak ediliyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Destan 7. bölüm canlı izle! Destan son bölüm tek parça izle!

Salı akşamları seyircisiyle buluşan Destan dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 20.00'de yayınlanıyor. Her bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde aksiyon yine tepe noktasına ulaşacak. Seyirciler, Destan 7. bölüm canlı izleme seçeneklerini sorguluyor

DESTAN 8. YENİ BÖLÜM CANLI İZLE

DESTAN 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akkız ve Batuga, iyileşmesi için Alpagu Han'ı Dağ'a götürür. Kün Ata yarasına şifa olurken Alpagu Han da ruhuna şifa arar. Bu şifa yolculuğu, Alpagu Han ile Akkız'ı bir yandan yakınlaştırırken, bir yandan da açığa çıkan sırlarla çok sancılı bir süreç başlar. Alpagu'nun iyileşebilmek için yurdu terk etmesini fırsat bilen Balamir, bir gece baskınıyla sarayı ve yönetimi ele geçirir. Batuga ise, daha Çift Başlı Kurt olma yolculuğunun başındayken Dağ ile Gök'ü ortak bir amaç etrafında birleştirmeyi başarır. Ancak Balamir'e karşı yaptığı pamuk ipliğine bağlı planın başarılı olabilmesi için çok büyük bir taviz vermek zorunda kalacaktır.

Dağ ve Gök, Balamir'e karşı var güçleriyle mücadele ederken, asıl büyük tehlike yavaş yavaş yaklaşmaktadır: Çin!

Etiketler Destan Akkız Atv
Yorumlar