Destan dizisi 1.Bölüm canlı izle! ATV ile Destan dizisi ilk bölüm tek parça full izle

İlk bölümüyle bu akşam 20.00'de atv'de ekranlarında seyircisine merhaba diyecek olan Destan dizisi ilginç konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Çocukluğundan beri intikam ateşi ile yanan Dağ savaşçısı Akkız'ın hikayesinin anlatıldığı Destan dizisi 1.Bölüm canlı izlemek isteyen seyirciler, ATV ile Destan dizisi ilk bölüm tek parça full izleme seçeneklerini sorguluyor.

Google Haberlere Abone ol
Destan dizisi 1.Bölüm canlı izle! ATV ile Destan dizisi ilk bölüm tek parça full izle
23.11.2021 16:13

Başrolünde ünlü oyuncu Ebru Şahin'in yer aldığı "Destan" dizisinin ekran macerası bu akşam başlıyor. Bir dönem dizisi olan proje Bozdağ film imzalı olacak. Dizinin çekimleri için 6 aylık hazırlık yapıldı, büyük bir plato kuruldu. İzleyiciler ise Destan dizisi 1.Bölüm canlı izleme seçeneklerini araştırıyor.

Proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in üstlendiği Destan dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz - Nehir Erdem kaleme alıyor.

DESTAN DİZİSİ 1.BÖLÜM CANLI İZLE!

DESTAN DİZİSİ 1.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Destan'ın birinci bölümünde; 8. yüzyılda, Orta Asya'da, İslam'ın henüz kucaklamadığı topraklarda vahşi bir çağ hüküm sürmektedir. Çin sivri dişlerini Türk budununa doğrultmuştur, Rus Varegler, Moğollar, Sogdlar, Persler tuzakta beklemektedir. Yetmezmiş gibi, aynı kana atam diyen Türk boyları birbirine düşmüştür. İkisi de Türk olan Gök Hanlığı ile Dağ Hanlığı arasında ise çok büyük bir düşmanlık vardır.

Bu siyasi şartlarda, Gök Hanlığı'nın ulu kağanı Alpagu Han, başkaldırmasından kuşkulandığı kardeşi Balamir Yabgu'nun kızını, çolak ve topal oğlu Batuga'ya gelin almaya karar verir. Ailesini toplayıp kız istemek üzere Batı Gök Kağanlığı'na doğru yola çıkar. Yolda onları çok büyük bir tehlike beklemektedir: Çocukluğundan beri intikam ateşi ile yanan Dağ savaşçısı Akkız!

DESTAN DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir), Deniz Barut (Ulu Ece), Elif Doğan (Tutkun), İpek Karapınar (Çolpan), Burak Tozkoparan (Temur), Buse Meral (Sırma), Burak Berkay Akgül (Kaya), Osman Albayrak (Vargı), Şahin Ergüney (Kün Ata), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Alper Düzen (Danış Ata), Ecem Sena Bayır (Günseli), Bilgi Aydoğmuş (Kırçiçek), Esra Kılıç (Mei Jin), Hilal Uysun (Tılsım), Evren Erler (Çalayır), Meltem Pamirtan (Yibek), Faruk Aran (Kuzubeg), Müge Duygun (Tilbe), Mehmet Sertakan (Tayangu Yalvaç), Aysel Yıldırım (Kam Kadın), Seca Naz Karabulut (İlay), Cihangir Köse (Otacı), Berna Üçkaleler (Efil), Doruk Şengezer (Öktem), Onur Yenidünya (Evren Alp)

Yorumlar