Destina Masal Güler kimdir? Tiktok fenomeni Destina Masal Güler neden öldürüldü?

Tiktok kullanıcıları bir cinayet haberi ile sarsıldı. Sosyal medya sitesi Tiktok'ta yaptığı paylaşımlarla tanınan Destina Masal Güler, uğradığı saldırıda hayatını kaybetti. Olayı öğrenen ünlü fenomenin takipçileri, Destina Masal Güler kimdir? Destina Masal Güler neden öldürüldü? gibi sorulara yanıt aramaya başladı.

3. Sayfa
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Destina Masal Güler kimdir? Tiktok fenomeni Destina Masal Güler neden öldürüldü?

Ankara’da yaşamını sürdüren fenomen Destina Masal Güler bir süredir birlikte olduğu Halil Mert’le birlikte saldırıya uğradı. Halil Mert'in konutunun önünde otururken pompalı tüfekle saldırıya uğrayan genç çiften fenomen Destina Masal Güler hayatın kaybederken, Halil Mert, yaralı kurtuldu. Peki, Tiktok fenomeni Destina Masal Güler neden öldürüldü? İşte detaylar...

Sosyal medya sitesi Tiktok'da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Destina Masal Güler, uğradığı saldırı sonucu yaşamını yitirdi.

Yaralı olarak kurtulan Mert, Kemal Çalık’ın kendilerine ateş açtığını iddia etti. Çalık tutuklandı.

Ankara’da yaşayan fenomen Destina Masal Güler (31), dört aydır Halil Mert’le birlikteydi.

DESTİNA MASAL GÜLER NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Hürriyet'ten Aydemir Kadıoğlu'nun haberine göre; Çift 13 Mayıs günü Halil Mert’in Mamak’taki evinin bahçesinde otururken, bir otomobilden üzerlerine pompalı av tüfeğiyle üç el ateş açıldı. Başından ve boynundan vurulan Güler hayatını kaybetti, Halil Mert ise hafif yaralı olarak kurtuldu.

Halil Mert jandarmada verdiği ifadede, “Kemal Çalık’la o gün uyuşturucu sattığı için kavga etmiştik. Kemal beni darp etti, arkadaşı ise sol kolumdan ve belimden bıçakladı. İkisinden de şikâyetçi olmadım. Birkaç saat sonra beyaz renk bir araçtan bize ateş açtılar. Arabadaki kişi Kemal Çalık’tı. Destina fazla yara almasın diye üzerine kapandım ama öldü. Çalık da kaçtı” diye konuştu.

Jandarmaya teslim olan Çalık, saldırıdan bilgisi olmadığını iddia ederek, "Halil Mert ve dört arkadaşı bana ve arkadaşlarıma saldırdı. Beni bir araca bindirip evlerine götürdüler. Destina Masal Güler de yanlarındaydı. O vurmadı ama benimle alay etti. Fırsatını bulup yanlarından kaçtım. Köpekleri peşimden koşup bacağımdan ısırdı" dedi.

Çalık’ın evinde yapılan aramada, saldırı sırasında üzerine giydiği kıyafetler ve Destina Masal Güler’in öldürüldüğü pompalı av tüfeği de ele geçirildi. Çalık ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DESTİNA MASAL GÜLER KİMDİR?

31 yaşındaki Destina Masal Güler Ankara'da yaşamaktadır.

Destina Masal Güler komik videolarla gündeme gelen sosyal paylaşım platformu TİKTOK'ta videolar çekmekteydi.

Yorumlar