Deva Partisi Elbeyli İlçe Başkanı Mehmet Nuri Kurt ve yönetimi, partilerinden istifa ederek tam kadro Milliyetçi Hareket Partisi'ne üye oldu.

MUSTAFA DEMİR'İN SÖZLERİ

İl Başkanlığı görevinden milletvekilliği aday adayı olmak için istifa ederek çalışmalarını yoğunlaştıran Mustafa Demir, MHP'ye katılımları değerlendirerek şunları söyledi:

"Son kale zaptedilmez. Milliyetçi Hareket oyuna gelmez. Bu kutlu yürüyüş durdurulamaz. MHP'yi kündeye getirmeye hiç bir güç yetmez.

Dualı ve kutlu hareketimiz, bağrından çıktığı asil milletimizin takdir ve teveccühlerinden aldığı güçle, her geçen gün daha büyük bir ivmeyle, büyüyerek ve güçlenerek yoluna emin adımlarla devam etmektedirler.

Leş kargaları sevinmesin

Acep sendeleyip düşerler mi diye bekleyen mel'unlar boşuna heveslenmesin. Dağılırlar mı, biterler mi, yok olurlar mı diye elini ovuşturanlar boş rüyalar görmesin.

Camiamız ve MHP'miz bugün her zamankinden daha güçlüdür. Partimiz ana kademesiyle, ülkücü kuruluşlarımızla tam bir uyum ve ahenk içinde büyüdükçe büyümekte, güçlendikçe güçlenmektedir.

Son olarak Deva Partisi Elbeyli İlçe Başkanı Sayın Mehmet Nuri Kurt ve yönetimi, partilerinden istifa ederek tam kadro Milliyetçi Hareket Partisi'ne üye olmuş ve aramıza katılmışlardır.
Anayasamız'dan Türklük tanımının çıkarılmasını isteyen, gittiği her yerde bölücülük sloganları atan, çaylak ve tüysüz siyasetçi Bebecan bir kez daha hüsrana ve bozguna uğramıştır. Bilmelidir ki; dili Oğuz dili olan Türkmen ili Kilis'imizde bölücülük ve bozgunculuk asla kabul görmez.

Sayın Mehmet Nuri Kurt ve yönetimine, aramıza hoş geldiniz diyorum. Katılımları milletimiz adına hayırlara vesile olsun. Bu vesileyle aziz Kilis'li hemşehrilerimi bir kez daha sevgi ve saygıyla selamlıyorum."