Dilara Gönder kimdir kaç yaşında? Show Ana Haber sunucusu Dilara Gönder mi oldu?

Show Ana Haber sunuculuğundan Ece Üner'in ayrılmasıyla birlikte, yerine gelecek isim merak ediliyordu. NTV Spor ve NTV'de sunuculuk yapan Dilara Gönder'in Show Ana Haber yeni sezonunda sunuculuk yapacağı ortaya çıktı. Başarılı sunucu Dilara Gönder hakkında detaylar merak ediliyor. Peki Dilara Gönder kimdir, hangi kanallarda sunuculuk yaptı? Dilara Gönder nereli kaç yaşındadır?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Dilara Gönder kimdir kaç yaşında? Show Ana Haber sunucusu Dilara Gönder mi oldu?

Haber Global'de yayınlanan programıyla ekranlara dönen başarılı sunucu Dilara Gönder hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Show Ana Haber sunucu koltuğu Ece Üner'in ayrılmasının ardından boşalmıştı. Show Ana Haber yeni sunucusu Dilara Gönder olduğu belirtiliyor. Peki Dilara Gönder kimdir, nereli, kaç yaşında? Dilara Gönder hangi kanallarda sunucuydu? İşte detaylar...

SHOW ANA HABER SUNUCUSU KİM OLDU, DİLARA GÖNDER Mİ?

Başarılı sunucu Dilara Gönder, Eylül ayında yeni sezonla birlikte Show Ana Haber sunuculuğu görevini üstlenecek.

DİLARA GÖNDER EVLİ Mİ?

DİLARA GÖNDER KİMDİR, NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Dilara Gönder, 17 Haziran 1983 tarihinde dünyaya geldi. İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "DinleBul" adındaki programla katıldı. Programı radyo dalında birinci seçildi.

Fenerbahçe TV'de "MusicBox" isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007'de Lig TV'ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı.

Ardından TRT'de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı. Dilara Gönder, 2010 yılında NTV Spor'a transfer oldu. NTV’de; Zor İşler, Yeter ki İste ve Lingo programlarının sunuculuğunu üstlendi.

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan 'Ne Diyosun' adlı dizide rol aldı, bu aynı zamanda Gönder'in ilk oyunculuk deneyimidir. En son Star TV'de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterine hayat verdi.

Bu dizi ardından TRT 1 ekranlarında yer alan Baba Candır dizisinde oynadı. 2017 yapımı Box'un Yıldızları programında sunuculuk yaptı.

Yabancı dil olarak çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2014 yılında Kanal D’de yayınlanan Ne Diyosun adlı dizide rol almış, ilk oyunculuk deneyimini bu dizide gerçekleştirmiştir.

Daha sonra Star Tv’de Sil Baştan adlı dizide Gizem Dereli karakterini canlandırmıştır. En son Tv dizilerinden Baba Candır oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

DİLARA GÖNDER EVLİ Mİ?

2016 yılında İş Adamı Saydam Değer ile Slovenya’da evlenmiştir.

Gönder, yepyeni haber temalı yarışma programı "Ne Haber?" ile yakında Haber Global ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Yorumlar