Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm izle | Ertuğrul son bölümde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm, 17 Nisan Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşuyor. Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölümü internet üzerinden izlemek isteyen Ertuğrul hayranları, Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm izle tarzında arama yapmaya başladı. Bu hafta çok büyük olayların yaşanacağı bilgini veren Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm fragmanı ise, günlerdir dizinin hayranları tarafından izlenmeye devam ediyor. Peki, Ertuğrul son bölümde neler oldu? İşte, Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm...

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm izle | Ertuğrul son bölümde neler oldu?
17.04.2019 14:45

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm izlemek isteyenler haberimizde bulabilir. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta da yine nefes kesen bir bölümle ekranlara geliyor. Yayınlanan son bölümde Bamsı oğlunu kurtarmak isterken çok büyük bir hata ve tuzağa düşmüştü. Bu haftanın en çok merak edilen konusu ise, Bamsı ve oğlu Aybars'ın kurtulup kurtulamayacağı olurken, diğer yandan da Zangoç'un gerçek kimliğinin ortaya çıkıp çıkmayacağı sorulan sorular arasında geliyordu. Tüm bu soruların yanıtını verecek olan Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm, 17 Nisan akşamı saat 20.00'da seyircisinin karşısına çıkacak. Son bölümü izleyemeyen Diriliş Ertuğrul hayranları Ertuğrul son bölümde neler oldu? araştırması yaparken, yeni bölümü izlemek isteyenler Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm...

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm özeti

Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç’un Dragos olduğunu biliyordur.
 
Zangoç, Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz’u  ve Melikşah’ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt’ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos’tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos’un yeni oyunu ne olacak?
Beybolat, Dragos’un yardımıyla kaçırdığı   Bamsı’nın oğlu Aybars  karşılığında Bamsı’dan Alıncak’ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey’in tutsak olarak aldığı Alıncak’ı Dragos’a teslim eder  ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak’ı alan Dragos Bamsı’yı öldüreceğini söyler. 
 
Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey’in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat’ın gerçek yüzünü görecek mi?

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm 1. fragman

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm 2. fragman

Diriliş Ertuğrul 144. yeni bölüm izlemek için buraya tıklayın

Ertuğrul son bölümde neler oldu?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?
 
Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?
 
Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?
 
Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?
 
 

Yorumlar